Vogue 0VO 5230S 26427C 54
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Sončna očala blagovne znamke Vogue so namenjena ljudem z izbranim okusom in občutkom za izvirnost. Ime blagovne znamke izhaja iz modne revije Vogue, ki narekuje modne trende po vsem svetu. Kolekcija očal Vogue prinaša vrsto raznolikih stilov in fantastičnih barvnih kombinacij v brezčasnem dizajnu.
Vogue 0VO 5230S 26427C 54 so ženska sončna očala.
Okvir očal
- Siva barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter z rdečimi, sivimi, belimi ali temno blond lasmi.
- Kvadratni okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate okrogel, ovalen ali trikoten obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz visokokakovostne plastike, ki nudi visoko vzdržljivost in udobje med nošenjem.
Stekla očal
- Modre leče povečajo kontrast in zmanjšajo odseve svetlobe. Tenisačem pomagajo poudariti barvni kontrast žogice na različnih ozadjih.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Zrcalna obdelava leč očal se odlikuje po visoko odsevni površini, ki zmanjšuje količino svetlobe, ki prehaja v oko. Zaradi te lastnosti so zrcalna očala izredno primerna za nošenje v zelo svetlem ali bleščečem okolju, kot na primer ob sončnih poletnih dneh ali med smučanjem. Zrcalna površinska obdelava nudi ob sončnih dneh večje udobje pri gledanju, vendar lahko rahlo popači barvni vtis.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 1 (prepustnost svetlobe 43–80 %) – zelo malo obarvane leče, primerne za šibkejše sončno sevanje ali kot zaščita pred prahom in vetrom.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
135 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Da |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Zelo rahlo obarvana očala za oblačne dni — kategorija filtra 1 |
| Barva leč: | Modra |
| Višina očesnega dela: | 46 mm |
| Širina očesnega dela: | 54 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Kvadratna |
| Barva okvirja: | Siva |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 135 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 21 mm |
| Teža: | 50 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Fleksibilni tečaji: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Vogue |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | 0VO 5230S 26427C 54 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Vogue 0VO 5230S 26427C 54