Uvex Equate Smoke/Clear S5330822118
Zakaj nakupovati pri nas?
Ker imamo za vas edinstvene prednosti.
-
Pooblaščeni prodajalec
Ekskluzivna prodaja očal priznanih blagovnih znamk
-
Vse na zalogi
Očala vam bomo dostavili v 3 delovnih dneh.
-
Brezplačna dostava nad 50€
Pri naročilih dioptrijskih in sončnih očal nad 50€ brezplačna dostava
Ekskluzivna prodaja očal priznanih blagovnih znamk
Očala vam bomo dostavili v 3 delovnih dneh.
Pri naročilih dioptrijskih in sončnih očal nad 50€ brezplačna dostava
Opis izdelka
Priljubljena znamka Uvex je sinonim za nemško kakovost in vrhunske inovacije. Sončna očala Uvex združujejo športno zasnovan dizajn s funkcionalnimi materiali in so idealna izbira za aktiven življenjski slog ter vsakodnevno nošenje.
Uvex Equate Smoke/Clear S5330822118 so uniseks sončna očala.
Okvir očal
- Prozorni okvirji se odlično ujemajo s hladnim in toplim tonom kože ter z vsemi barvami las.
- Pravokotni okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate ovalen ali okrogel obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz visokokakovostne plastike, ki nudi visoko vzdržljivost in udobje med nošenjem.
Stekla očal
- Stekla očal so prozorna, vendar je UV zaščita popolnoma zagotovljena.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 0 (prepustnost svetlobe 80–100 %) – brezbarven ali zelo svetel filter za zaščito pred vetrom in prahom, vendar ne pred soncem.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
125 mm Širina
120 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Športna očala brez zaščite pred soncem — kategorija filtra 0 |
| Barva leč: | Prozorna |
| Višina očesnega dela: | 43 mm |
| Širina očesnega dela: | 77 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pravokotna |
| Barva okvirja: | Prozorna |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | S |
| Širina: | 125 mm |
| Dolžina ročaja: | 120 mm |
| Širina nosnega mostička: | 17 mm |
| Teža: | 45 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Fleksibilni tečaji: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Ne |
| Čistilna krpica: | Ne |
| Ostalo | |
| Spol: | Unisex |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Uvex Sports |
| Uporaba: | Šport |
| Primerno za šport: | Golf, Kolesarjenje, Tek, Pohodništvo, Gorsko kolesarjenje |
| Koda: | S5330822118 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Uvex Equate Smoke/Clear S5330822118