Lentiamo Anna Transparent
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
V samem srcu Prage strokovnjaki iz Lentiamo oblikujejo očala, ki se popolnoma ujemajo z vašimi potrebami in željami.
Raznolika ponudba okvirjev iz izjemno lahkih materialov vam zagotavlja ne le maksimalno udobje, temveč tudi odličen stil. Vse okvirje smo skupaj z našimi očesnimi specialisti skrbno testirali, da bi vam zagotovili najvišjo kakovost in dizajn, in to vedno po razumni ceni.
Rezultat je edinstvena kolekcija očal, ki združuje ljubezen do detajlov, strokovno znanje, udobje, stil in dolgo življenjsko dobo.
Lentiamo Anna Transparent so ženska očala z dioptrijo.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate z očali.
Okvir očal
- Prozorni okvirji se odlično ujemajo s hladnim in toplim tonom kože ter z vsemi barvami las.
- Okvirji Cat Eye so idealna izbira, če imate srčast, ovalen ali romboidni obraz.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
Specifikacije izdelka
131 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Fotokromatske: | Ne |
| Višina očesnega dela: | 41 mm |
| Širina očesnega dela: | 53 mm |
| Material stekel: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Cat Eye |
| Barva okvirja: | Prozorna |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 131 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 15 mm |
| Teža: | 200 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Fleksibilni tečaji: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: |
Dioptrijska očala Očala z zaščito proti modri svetlobi |
| Znamka: | Lentiamo |
| Koda: | Anna Transparent |
Komentarji k Lentiamo Anna Transparent