Dolce & Gabbana 0DG 4405 32878G 53
Zakaj nakupovati pri nas?
Ker imamo za vas edinstvene prednosti.
-
Pooblaščeni prodajalec
Ekskluzivna prodaja očal priznanih blagovnih znamk
-
Vse na zalogi
Očala vam bomo dostavili v 3 delovnih dneh.
-
Brezplačna dostava nad 50€
Pri naročilih dioptrijskih in sončnih očal nad 50€ brezplačna dostava
Ekskluzivna prodaja očal priznanih blagovnih znamk
Očala vam bomo dostavili v 3 delovnih dneh.
Pri naročilih dioptrijskih in sončnih očal nad 50€ brezplačna dostava
Opis izdelka
Sončna očala ikonične znamke Dolce & Gabbana predstavljajo združitev brezčasne elegance in sodobnega dizajna. Inicialki znamke D&G sta postali univerzalni simbol, ki predstavlja življenjski stil in bistveno narekuje trende. Kolekcija očal Dolce & Gabbana je očarljiva, pisana, prefinjena in luksuzna, navdih črpa iz Sicilije in njene kulture.
Dolce & Gabbana 0DG 4405 32878G 53 so ženska sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Črna barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali svetlo blond lasmi.
- Okvirji sončnih očal Cat Eye so idealna izbira, če imate srčast, ovalen ali romboidni obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz visokokakovostne plastike, ki nudi visoko vzdržljivost in udobje med nošenjem.
Stekla očal
- Siva stekla očal zmanjšujejo intenzivnost svetlobe in so odlična za oči, saj ne vplivajo na kontrast niti ne popačijo barv.
- Očala imajo gradalne leče, katerih obarvanost se navzdol gladko spreminja iz temne v svetlejšo. Najtemnejši odtenek v zgornjem delu omogoča filtriranje močne sončne svetlobe, svetlejši odtenek v spodnjem delu pa zagotavlja zadostno vidljivost. Ta obdelava leč zagotavlja boljšo orientacijo v prostoru in je idealna na primer za voznike, saj jim omogoča jasnejši vid v spodnjem delu vidnega polja in hkrati zmanjšuje bleščanje od zgoraj.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 3 (prepustnost svetlobe 8–18 %) – temen filter, primeren za intenzivno sončno sevanje na plaži ali v mestu.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
134 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Da |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Temna očala, primerna za intenzivno sončno svetlobo — kategorija filtra 3 |
| Barva leč: | Siva |
| Višina očesnega dela: | 45 mm |
| Širina očesnega dela: | 53 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Cat Eye |
| Barva okvirja: | Črna |
| Delna barva okvirja: | Prozorna |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 134 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 20 mm |
| Teža: | 210 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Fleksibilni tečaji: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Ne |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Dolce & Gabbana |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | 0DG 4405 32878G 53 |
| Na voljo z dioptrijo: | Ne |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Dolce & Gabbana 0DG 4405 32878G 53