David Beckham DB 1007/S 2W8 4S 49
Opis izdelka
Naj nova sončna očala David Beckham postanejo vaš najljubši poletni spremljevalec. Pridobite svoj model z brezplačno dostavo od 60 €! Oblika preproste, a vznemirljive kolekcije DB Eyewear se zlije z ikoničnim, brezčasnim duhom. Zaradi tega so očala popoln dodatek za ljubitelje vintage in mode. Kolekcija sončnih očal, ustvarjena v sodelovanju s podjetjem Safilo, enim vodilnih svetovnih proizvajalcev sončnih očal, je primerna za vsakega močnega moškega, ki ljubi klasičen, oseben poletni videz.
David Beckham DB 1007/S 2W8 4S 49 so moška sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Siva barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter z rdečimi, sivimi, belimi ali temno blond lasmi.
- Okrogli okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate kvadraten ali ovalen obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz visokokakovostne plastike, ki nudi visoko vzdržljivost in udobje med nošenjem.
Stekla očal
- Rdeča stekla očal blokirajo modro svetlobo, ki je še posebej pozimi zelo intenzivna. Povečajo kontrast, poudarijo podrobnosti in izboljšajo vid v mraku.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 2 (prepustnost svetlobe 18–43 %) – srednje temen filter, primeren za srednje močno sončno sevanje in za vsakodnevno nošenje.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
130 mm Širina
145 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Srednje temna očala, primerna za običajne poletne dni — kategorija filtra 2 |
| Barva leč: | Rdeča |
| Višina očesnega dela: | 40 mm |
| Širina očesnega dela: | 49 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Okrogla |
| Barva okvirja: | Siva |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 130 mm |
| Dolžina ročaja: | 145 mm |
| Širina nosnega mostička: | 24 mm |
| Teža: | 100 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Moška |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | David Beckham |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | DB 1007/S 2W8 4S 49 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k David Beckham DB 1007/S 2W8 4S 49