Versace 0VE 4480U GB1/7 51 0VE4480U GB1/7 51
Zakaj nakupovati pri nas?
Ker imamo za vas edinstvene prednosti.
-
Pooblaščeni prodajalec
Ekskluzivna prodaja očal priznanih blagovnih znamk
-
Vse na zalogi
Očala vam bomo dostavili v 3 delovnih dneh.
-
Brezplačna dostava nad 50€
Pri naročilih dioptrijskih in sončnih očal nad 50€ brezplačna dostava
Ekskluzivna prodaja očal priznanih blagovnih znamk
Očala vam bomo dostavili v 3 delovnih dneh.
Pri naročilih dioptrijskih in sončnih očal nad 50€ brezplačna dostava
Opis izdelka
Sončna očala Versace so namenjena vsem, ki imajo radi eleganten in prefinjen osebni stil. Znamka Versace je simbol italijanskega luksuza, znanega po vsem svetu, del podobe te modne znamke je nepozaben in nepregleden logotip meduze. Kolekcija očal Versace združuje sodobne tehnologije in neprekosljivo kakovost v luksuzni izvedbi.
Versace 0VE 4480U GB1/7 51 so ženska sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Črna barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali svetlo blond lasmi.
- Okvirji sončnih očal Cat Eye so idealna izbira, če imate srčast, ovalen ali romboidni obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz visokokakovostne plastike, ki nudi visoko vzdržljivost in udobje med nošenjem.
Stekla očal
- Oranžna stekla očal blokirajo modro svetlobo, ki je še posebej pozimi zelo intenzivna. Povečajo kontrast, poudarijo podrobnosti in izboljšajo vid v mraku.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 1 (prepustnost svetlobe 43–80 %) – zelo malo obarvane leče, primerne za šibkejše sončno sevanje ali kot zaščita pred prahom in vetrom.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
135 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Zelo rahlo obarvana očala za oblačne dni — kategorija filtra 1 |
| Barva leč: | Oranžna |
| Višina očesnega dela: | 33 mm |
| Širina očesnega dela: | 51 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Cat Eye |
| Barva okvirja: | Črna |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 135 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 18 mm |
| Teža: | 430 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Fleksibilni tečaji: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Versace |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | 0VE4480U GB1/7 51 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Versace 0VE 4480U GB1/7 51