Versace 0VE 2275 100280 60 0VE2275 100280 60
Zakaj nakupovati pri nas?
Ker imamo za vas edinstvene prednosti.
-
Pooblaščeni prodajalec
Ekskluzivna prodaja očal priznanih blagovnih znamk
-
Vse na zalogi
Očala vam bomo dostavili v 3 delovnih dneh.
-
Brezplačna dostava nad 50€
Pri naročilih dioptrijskih in sončnih očal nad 50€ brezplačna dostava
Ekskluzivna prodaja očal priznanih blagovnih znamk
Očala vam bomo dostavili v 3 delovnih dneh.
Pri naročilih dioptrijskih in sončnih očal nad 50€ brezplačna dostava
Opis izdelka
Sončna očala Versace so namenjena vsem, ki imajo radi eleganten in prefinjen osebni stil. Znamka Versace je simbol italijanskega luksuza, znanega po vsem svetu, del podobe te modne znamke je nepozaben in nepregleden logotip meduze. Kolekcija očal Versace združuje sodobne tehnologije in neprekosljivo kakovost v luksuzni izvedbi.
Versace 0VE 2275 100280 60 so moška sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Zlata barva okvirjev se odlično ujema s toplim tonom kože ter s temno rjavimi lasmi.
- Kvadratni okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate okrogel, ovalen ali trikoten obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz kovine, ki dobro drži obliko in zagotavlja visoko stabilnost.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Stekla očal
- Modre leče povečajo kontrast in zmanjšajo odseve svetlobe. Tenisačem pomagajo poudariti barvni kontrast žogice na različnih ozadjih.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 2 (prepustnost svetlobe 18–43 %) – srednje temen filter, primeren za srednje močno sončno sevanje in za vsakodnevno nošenje.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
137 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Srednje temna očala, primerna za običajne poletne dni — kategorija filtra 2 |
| Barva leč: | Modra |
| Višina očesnega dela: | 48 mm |
| Širina očesnega dela: | 60 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Kvadratna |
| Barva okvirja: | Zlata |
| Material okvirja: | Kovina |
| Velikost: | M |
| Širina: | 137 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 13 mm |
| Teža: | 435 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Fleksibilni tečaji: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Moška |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Versace |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | 0VE2275 100280 60 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Versace 0VE 2275 100280 60