Ray-Ban Junior The General RJ9561S 200/71 50
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Svetovno znana znamka Ray-ban upravičeno velja za vrhunsko znamko med očali. Kolekcija očal Ray-ban je zagotovilo visoke kakovosti in brezčasnega dizajna ter je na voljo v številnih različnih oblikah in barvah. Ikonična sončna očala Ray-ban so zelo priljubljena tudi med zvezdniki, zaradi česar se je njihova priljubljenost razširila po vsem svetu.
Ray-Ban Junior The General RJ9561S 200/71 50 so otroška sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Siva barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter z rdečimi, sivimi, belimi ali temno blond lasmi.
- Kvadratni okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate okrogel, ovalen ali trikoten obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz kovine, ki dobro drži obliko in zagotavlja visoko stabilnost.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Stekla očal
- Zelena stekla očal zmanjšujejo intenzivnost svetlobe in so odlična za oči, saj ne vplivajo na kontrast niti ne popačijo barv.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 3 (prepustnost svetlobe 8–18 %) – temen filter, primeren za intenzivno sončno sevanje na plaži ali v mestu.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
120 mm Širina
130 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Temna očala, primerna za intenzivno sončno svetlobo — kategorija filtra 3 |
| Barva leč: | Zelena |
| Višina očesnega dela: | 45 mm |
| Širina očesnega dela: | 50 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Kvadratna |
| Barva okvirja: | Siva |
| Material okvirja: | Kovina |
| Velikost: | XS |
| Širina: | 120 mm |
| Dolžina ročaja: | 130 mm |
| Širina nosnega mostička: | 13 mm |
| Teža: | 30 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Dodatki | |
| Posodica: | Ne |
| Čistilna krpica: | Ne |
| Ostalo | |
| Spol: | Otroška |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Ray-Ban |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | RJ9561S 200/71 50 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Ray-Ban Junior The General RJ9561S 200/71 50