Ray-Ban Junior Aviator RJ9506S 262/30 52
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Svetovno znana znamka Ray-ban upravičeno velja za vrhunsko znamko med očali. Kolekcija očal Ray-ban je zagotovilo visoke kakovosti in brezčasnega dizajna ter je na voljo v številnih različnih oblikah in barvah. Ikonična sončna očala Ray-ban so zelo priljubljena tudi med zvezdniki, zaradi česar se je njihova priljubljenost razširila po vsem svetu.
Ray-Ban Junior Aviator RJ9506S 262/30 52 so otroška sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Vijolična barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s črnimi, sivimi, belimi ali svetlo blond lasmi.
- Okvirji sončnih očal v obliki pilotk so idealna izbira, če imate kvadraten, ovalen ali trikoten obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz kovine, ki dobro drži obliko in zagotavlja visoko stabilnost.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Stekla očal
- Zelena stekla očal zmanjšujejo intenzivnost svetlobe in so odlična za oči, saj ne vplivajo na kontrast niti ne popačijo barv.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Zrcalna obdelava leč očal se odlikuje po visoko odsevni površini, ki zmanjšuje količino svetlobe, ki prehaja v oko. Zaradi te lastnosti so zrcalna očala izredno primerna za nošenje v zelo svetlem ali bleščečem okolju, kot na primer ob sončnih poletnih dneh ali med smučanjem. Zrcalna površinska obdelava nudi ob sončnih dneh večje udobje pri gledanju, vendar lahko rahlo popači barvni vtis.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 2 (prepustnost svetlobe 18–43 %) – srednje temen filter, primeren za srednje močno sončno sevanje in za vsakodnevno nošenje.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
115 mm Širina
125 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Da |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Srednje temna očala, primerna za običajne poletne dni — kategorija filtra 2 |
| Barva leč: | Zelena |
| Višina očesnega dela: | 44 mm |
| Širina očesnega dela: | 52 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pilotna |
| Barva okvirja: | Vijolična |
| Material okvirja: | Kovina |
| Velikost: | XS |
| Širina: | 115 mm |
| Dolžina ročaja: | 125 mm |
| Širina nosnega mostička: | 14 mm |
| Teža: | 35 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Dodatki | |
| Posodica: | Ne |
| Čistilna krpica: | Ne |
| Ostalo | |
| Spol: | Otroška |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Ray-Ban |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | RJ9506S 262/30 52 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Ray-Ban Junior Aviator RJ9506S 262/30 52