Ralph Lauren 0RL 8181P 52494E 53
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Sončna očala Ralph Lauren so edinstvena zaradi brezčasne elegance, primerne izbire barv, materialov in njihovega usklajevanja. Kolekcija optike je ročno izdelana, izključno iz najkakovostnejših materialov, in uteleša luksuzno podobo blagovne znamke.
Ralph Lauren 0RL 8181P 52494E 53 so moška sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Rjava barva okvirjev se odlično ujema s toplim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali temno blond lasmi.
- Okrogli okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate kvadraten ali ovalen obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz kombinacije kovine in plastike, kar zagotavlja visoko vzdržljivost in stabilnost.
Stekla očal
- Zelena stekla očal zmanjšujejo intenzivnost svetlobe in so odlična za oči, saj ne vplivajo na kontrast niti ne popačijo barv.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz kakovostnega mineralnega stekla, katerega nesporna prednost je izjemna odpornost proti praskam. Mineralno steklo se odlikuje tudi po najboljših slikovnih lastnostih med drugimi materiali, ki se uporabljajo pri izdelavi leč za očala.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 2 (prepustnost svetlobe 18–43 %) – srednje temen filter, primeren za srednje močno sončno sevanje in za vsakodnevno nošenje.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
138 mm Širina
145 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Srednje temna očala, primerna za običajne poletne dni — kategorija filtra 2 |
| Barva leč: | Zelena |
| Višina očesnega dela: | 47 mm |
| Širina očesnega dela: | 53 mm |
| Material leč: | Mineralno steklo |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Okrogla |
| Barva okvirja: | Rjava |
| Material okvirja: | Kovina/Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 138 mm |
| Dolžina ročaja: | 145 mm |
| Širina nosnega mostička: | 19 mm |
| Teža: | 260 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Moška |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Ralph Lauren |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | 0RL 8181P 52494E 53 |
| Na voljo z dioptrijo: | Ne |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Ralph Lauren 0RL 8181P 52494E 53