Prada Linea Rossa Active 0PS 08US 1AB09H 67
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Sončna očala Prada so elegantna, prefinjena in brezčasna. Svetovno znana italijanska blagovna znamka Prada je znak razkošja. Odlikuje se po poudarku na kakovosti in nenehnih inovacijah, ki pa spoštujejo tradicijo blagovne znamke. Izbirate lahko med elegantno različico očal ali bolj športnim modelom iz kolekcije Linea Rossa z nezamenljivim rdečim trakom. Ne glede na to, kateri slog izberete, bo vaš videz z očali Prada vedno oseben in edinstven.
Prada Linea Rossa Active 0PS 08US 1AB09H 67 so moška sončna očala.
Okvir očal
- Črna barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali svetlo blond lasmi.
- Pravokotni okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate ovalen ali okrogel obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz visokokakovostne plastike, ki nudi visoko vzdržljivost in udobje med nošenjem.
Stekla očal
- Stekla očal so prozorna, vendar je UV zaščita popolnoma zagotovljena.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 0 (prepustnost svetlobe 80–100 %) – brezbarven ali zelo svetel filter za zaščito pred vetrom in prahom, vendar ne pred soncem.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
137 mm Širina
130 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Športna očala brez zaščite pred soncem — kategorija filtra 0 |
| Barva leč: | Prozorna |
| Višina očesnega dela: | 47 mm |
| Širina očesnega dela: | 67 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pravokotna |
| Barva okvirja: | Črna |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 137 mm |
| Dolžina ročaja: | 130 mm |
| Širina nosnega mostička: | 12 mm |
| Teža: | 150 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Moška |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Prada Linea Rossa |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | 0PS 08US 1AB09H 67 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Prada Linea Rossa Active 0PS 08US 1AB09H 67