Prada Linea Rossa 0PS B50S 1BO90U 36
Opis izdelka
Sončna očala Prada so elegantna, prefinjena in brezčasna. Svetovno znana italijanska blagovna znamka Prada je znak razkošja. Odlikuje se po poudarku na kakovosti in nenehnih inovacijah, ki pa spoštujejo tradicijo blagovne znamke. Izbirate lahko med elegantno različico očal ali bolj športnim modelom iz kolekcije Linea Rossa z nezamenljivim rdečim trakom. Ne glede na to, kateri slog izberete, bo vaš videz z očali Prada vedno oseben in edinstven.
Prada Linea Rossa 0PS B50S 1BO90U 36 so moška sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Črna barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali svetlo blond lasmi.
- Pravokotni okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate ovalen ali okrogel obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz kovine, ki dobro drži obliko in zagotavlja visoko stabilnost.
Stekla očal
- Oranžna stekla očal blokirajo modro svetlobo, ki je še posebej pozimi zelo intenzivna. Povečajo kontrast, poudarijo podrobnosti in izboljšajo vid v mraku.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 2 (prepustnost svetlobe 18–43 %) – srednje temen filter, primeren za srednje močno sončno sevanje in za vsakodnevno nošenje.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
132 mm Širina
130 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Srednje temna očala, primerna za običajne poletne dni — kategorija filtra 2 |
| Barva leč: | Oranžna |
| Višina očesnega dela: | 52 mm |
| Širina očesnega dela: | 36 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pravokotna |
| Barva okvirja: | Črna |
| Material okvirja: | Kovina |
| Velikost: | M |
| Širina: | 132 mm |
| Dolžina ročaja: | 130 mm |
| Širina nosnega mostička: | 136 mm |
| Teža: | 230 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Fleksibilni tečaji: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Moška |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Prada Linea Rossa |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | 0PS B50S 1BO90U 36 |
| Na voljo z dioptrijo: | Ne |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Prada Linea Rossa 0PS B50S 1BO90U 36