Persol PO2388S 103930 51
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Sončna očala Persol so simbol umetniškega dela, kakovosti in elegantnega italijanskega dizajna. Še danes so ročno izdelana v tovarni v Italiji in so zaradi značilnih puščic na ročkah okvirja znana po vsem svetu. Očala Persol, ki so priljubljena med filmskimi zvezdami zaradi njihovega nezamenljivega čara, so postala nepogrešljiv dodatek zaradi svoje visoke kakovosti, tradicionalnih oblik in kultnega slovesa.
Persol PO2388S 103930 51 so moška sončna očala.
Okvir očal
- Siva barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter z rdečimi, sivimi, belimi ali temno blond lasmi.
- Okrogli okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate kvadraten ali ovalen obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz kovine, ki dobro drži obliko in zagotavlja visoko stabilnost.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Stekla očal
- Srebrna stekla očal zmanjšujejo intenzivnost svetlobe in so odlična za oči, saj ne vplivajo na kontrast in ne popačijo barv.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz kakovostnega mineralnega stekla, katerega nesporna prednost je izjemna odpornost proti praskam. Mineralno steklo se odlikuje tudi po najboljših slikovnih lastnostih med drugimi materiali, ki se uporabljajo pri izdelavi leč za očala.
- Zrcalna obdelava leč očal se odlikuje po visoko odsevni površini, ki zmanjšuje količino svetlobe, ki prehaja v oko. Zaradi te lastnosti so zrcalna očala izredno primerna za nošenje v zelo svetlem ali bleščečem okolju, kot na primer ob sončnih poletnih dneh ali med smučanjem. Zrcalna površinska obdelava nudi ob sončnih dneh večje udobje pri gledanju, vendar lahko rahlo popači barvni vtis.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 3 (prepustnost svetlobe 8–18 %) – temen filter, primeren za intenzivno sončno sevanje na plaži ali v mestu.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
132 mm Širina
145 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Da |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Temna očala, primerna za intenzivno sončno svetlobo — kategorija filtra 3 |
| Barva leč: | Srebrna |
| Višina očesnega dela: | 48 mm |
| Širina očesnega dela: | 51 mm |
| Material leč: | Mineralno steklo |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Okrogla |
| Barva okvirja: | Siva |
| Material okvirja: | Kovina |
| Velikost: | M |
| Širina: | 132 mm |
| Dolžina ročaja: | 145 mm |
| Širina nosnega mostička: | 20 mm |
| Teža: | 50 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Moška |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Persol |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | PO2388S 103930 51 |
| Na voljo z dioptrijo: | Ne |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Persol PO2388S 103930 51