Persol 0PO2468V 1076 49
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Očala Persol so simbol umetniškega dela, kakovosti in elegantnega italijanskega dizajna. Še danes so ročno izdelana v tovarni v Italiji in so zaradi značilnih puščic na ročkah okvirja znana po vsem svetu. Očala Persol, ki jih zvezde filmskega platna obožujejo zaradi njihovega nezamenljivega šarma, so postala nepogrešljiv dodatek zaradi svoje visoke kakovosti, tradicionalnih oblik in kultnega slovesa.
Persol 0PO2468V 1076 49 so uniseks očala z dioptrijo.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate z očali.
Okvir očal
- Črna barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali svetlo blond lasmi.
- Okrogli okvirji so idealna izbira, če imate kvadraten ali ovalen obraz.
- Okvir očal je izdelan iz kombinacije kovine in plastike. Ponuja visoko vzdržljivost, trdnost in nenavaden stil.
- Polni okvirji so najpogostejši tip okvirjev, sestavljeni so iz sredine očal in para ročic. S svojim izrazitim dizajnom vam pomagajo poudariti in dopolniti vaš stil. Med njihove prednosti spadajo trdnost, vzdržljivost, zanesljivo pritrjevanje leč in predvsem njihova zaščita pred poškodbami. Ta vrsta okvirja je primerna za vse tipe leč za očala, vključno s tistimi z višjo optično močjo.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
- Fleksi tečaj z vgrajeno vzmetjo omogoča odpiranje ročic za več kot 90° in tako omogoča udobnejše nameščanje očal. Okvir je zaradi tega bolj odporen proti zlomu in tudi dlje časa ohrani pravilno nastavitev.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
To je medicinski pripomoček. Pred uporabo preberite navodila za uporabo.
Specifikacije izdelka
130 mm Širina
145 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Višina očesnega dela: | 43 mm |
| Širina očesnega dela: | 49 mm |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Okrogla |
| Tip okvirja: | Polni okvir |
| Barva okvirja: | Črna |
| Material okvirja: | Kovina/Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 130 mm |
| Dolžina ročaja: | 145 mm |
| Širina nosnega mostička: | 20 mm |
| Teža: | 200 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Fleksibilni tečaji: | Da |
| Clip-On sončnim nastavkom: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Unisex |
| Kategorija: | Dioptrijska očala |
| Znamka: | Persol |
| Koda: | 0PO2468V 1076 49 |
Komentarji k Persol 0PO2468V 1076 49