OPTI-FREE Puremoist 90 ml z etuijem v darilnem pakiranju
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Zakaj nakupovati pri nas?
Ker imamo za vas edinstvene prednosti.
-
Mesta izdaje
Naročene izdelke bomo dostavili na eno od naših prevzemna mesta.
-
Brezplačna dostava nad 50 €
Pri nižji vrednosti naročila lahko pošiljko prevzamete na prevzemnih mestih za 2.99 € ali vam jo dostavimo že od 2.99 €.
-
Bonusni program
Pridobite že s prvim nakupom bonus točke, ki jih je mogoče zamenjati za brezplačna darila.
Naročene izdelke bomo dostavili na eno od naših prevzemna mesta.
Pri nižji vrednosti naročila lahko pošiljko prevzamete na prevzemnih mestih za 2.99 € ali vam jo dostavimo že od 2.99 €.
Pridobite že s prvim nakupom bonus točke, ki jih je mogoče zamenjati za brezplačna darila.
Podrobnosti o OPTI-FREE Puremoist 90 ml z etuijem v darilnem pakiranju
Večnamenska raztopina OPTI-FREE PureMoist je nov izdelek podjetja Alcon za vse mehke kontaktne leče, vključno s silikon-hidrogelnimi. Edinstvena sestava pomaga ohranjati vlago na površini leče in zagotavlja udobje pri nošenju, zlasti za občutljive oči, do 16 ur. Raztopina OPTI-FREE PureMoist je univerzalna raztopina, ki čisti, razkužuje, vlaži, izpira in shranjuje kontaktne leče. Nadomešča prvotno raztopino EverMoist. Darilno pakiranje vsebuje raztopino z etuijem, praktično potovalno torbico z zadrgo in ogledalo.
Parametri
| Specifikacije | |
|---|---|
| Teža: | 210 g |
| Skupni volumen: | 90 ml |
| Konzervansi: |
Polyquad Aldox |
| Proizvajalec: | Alcon |
| Uporaba | |
| Tip: | Večnamensko |
| Za trde kontaktne leče: | Ne |
| Za mehke kontaktne leče: | Da |
| Potovalno: | Da |
| Poraba po odprtju: | 6 mesecev |
| Dodatki | |
| Posodic v pakiranju: | 1 |
| Ostalo | |
| Kategorija: |
Tekočine Dodatki |
| Volumen posodice: | 2 x 4.2 ml |
Komentarji k OPTI-FREE Puremoist 90 ml z etuijem v darilnem pakiranju