Prada 0PR 26YS 2AU08N 54
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Očala Prada so stilska, elegantna in brezčasna. Svetovno znana italijanska blagovna znamka Prada je znak luksuza. Odlikuje jo poudarek na kakovosti in nenehne inovacije, ki pa spoštujejo tradicijo blagovne znamke. Izberete lahko elegantno različico očal ali bolj športni model iz kolekcije Linea Rossa z nezamenljivim rdečim trakom. Ne glede na to, kateri stil izberete, bo vaš videz z očali Prada vedno oseben in edinstven.
Prada 0PR 26YS 2AU08N 54 so ženska očala z dioptrijo.
Okvir očal
- Rjava barva okvirjev se odlično ujema s toplim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali temno blond lasmi.
- Okvirji Cat Eye so idealna izbira, če imate srčast, ovalen ali romboidni obraz.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
Specifikacije izdelka
132 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Fotokromatske: | Ne |
| Višina očesnega dela: | 39 mm |
| Širina očesnega dela: | 54 mm |
| Material stekel: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Cat Eye |
| Barva okvirja: | Rjava |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 132 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 18 mm |
| Teža: | 275 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Fleksibilni tečaji: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: |
Dioptrijska očala Očala z zaščito proti modri svetlobi |
| Znamka: | Prada |
| Koda: | 0PR 26YS 2AU08N 54 |
Komentarji k Prada 0PR 26YS 2AU08N 54