Izipizi Screen #D Light Tortoise
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Izipizi je mlada in igriva francoska blagovna znamka, ki združuje edinstven slog, nenavadne barvne kombinacije in funkcionalne tehnologije. Izipizi ponuja lahka, udobna in trendovska očala za vso družino in različne priložnosti po zelo ugodnih cenah. Dizajnerska očala Izipizi so izdelana po zelo strogih specifikacijah, da se zagotovi njihova varnost.
Izipizi Screen #D Light Tortoise so uniseks očala z dioptrijo.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate z očali.
Okvir očal
- Rjava barva okvirjev se odlično ujema s toplim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali temno blond lasmi.
- Okrogli okvirji so idealna izbira, če imate kvadraten ali ovalen obraz.
- Fleksi tečaj z vgrajeno vzmetjo omogoča odpiranje ročic za več kot 90° in tako omogoča udobnejše nameščanje očal. Okvir je zaradi tega bolj odporen proti zlomu in tudi dlje časa ohrani pravilno nastavitev.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
Specifikacije izdelka
126 mm Širina
147 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Fotokromatske: | Ne |
| Višina očesnega dela: | 42 mm |
| Širina očesnega dela: | 46 mm |
| Material stekel: | Plastika |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Okrogla |
| Barva okvirja: | Rjava |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | S |
| Širina: | 126 mm |
| Dolžina ročaja: | 147 mm |
| Širina nosnega mostička: | 20 mm |
| Teža: | 140 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Fleksibilni tečaji: | Da |
| Dodatki | |
| Posodica: | Ne |
| Čistilna krpica: | Ne |
| Ostalo | |
| Spol: | Unisex |
| Kategorija: |
Dioptrijska očala Očala z zaščito proti modri svetlobi |
| Znamka: | Izipizi |
| Koda: | Screen #D Light Tortoise |
Komentarji k Izipizi Screen #D Light Tortoise