Hawkers Blue Pink Aerate
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Očala Hawkers odlikuje neskončna kombinacija barv in stilov. Hawkers je trendovska blagovna znamka, ki sodeluje s številnimi pomembnimi podjetji in posamezniki ter ima ambicije postati blagovna znamka prihodnosti. Kolekcija očal Hawkers je barvita, igriva in domiselna.
Hawkers Blue Pink Aerate so uniseks očala z dioptrijo.
Okvir očal
- Modra barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali svetlo blond lasmi.
- Kvadratni okvirji so idealna izbira, če imate okrogel, ovalen ali trikoten obraz.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Dodatki
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
Specifikacije izdelka
137 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Fotokromatske: | Ne |
| Višina očesnega dela: | 39 mm |
| Širina očesnega dela: | 46 mm |
| Material stekel: | Plastika |
| UV filter 400: | Ne |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Kvadratna |
| Barva okvirja: | Modra |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 137 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 22 mm |
| Teža: | 150 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Dodatki | |
| Posodica: | Ne |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Unisex |
| Kategorija: |
Dioptrijska očala Očala z zaščito proti modri svetlobi |
| Znamka: | Hawkers |
| Koda: | Blue Pink Aerate |
Komentarji k Hawkers Blue Pink Aerate