David Beckham DB 7060/F/BB 284 53
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Naj nova očala David Beckham postanejo vaš najljubši funkcionalni spremljevalec. Zagotovite si svoj model z brezplačno dostavo nad 60 €! Oblika preproste, a vznemirljive kolekcije DB Eyewear se zlije z ikoničnim, brezčasnim duhom. Zaradi tega so očala popoln dodatek za ljubitelje vintage in mode. Kolekcija očal je primerna za vsakega močnega moškega, ki obožuje klasičen, oseben videz.
David Beckham DB 7060/F/BB 284 53 so moška očala z dioptrijo.
Okvir očal
- Črna barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali svetlo blond lasmi.
- Kvadratni okvirji so idealna izbira, če imate okrogel, ovalen ali trikoten obraz.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
Specifikacije izdelka
145 mm Širina
145 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Fotokromatske: | Ne |
| Višina očesnega dela: | 41 mm |
| Širina očesnega dela: | 53 mm |
| Material stekel: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Kvadratna |
| Barva okvirja: | Črna |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | L |
| Širina: | 145 mm |
| Dolžina ročaja: | 145 mm |
| Širina nosnega mostička: | 20 mm |
| Teža: | 125 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Fleksibilni tečaji: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Moška |
| Kategorija: |
Dioptrijska očala Očala z zaščito proti modri svetlobi |
| Znamka: | David Beckham |
| Koda: | DB 7060/F/BB 284 53 |
Komentarji k David Beckham DB 7060/F/BB 284 53