Miu Miu 0MU 04ZS 14L4I0 50
Zakaj nakupovati pri nas?
Ker imamo za vas edinstvene prednosti.
-
Pooblaščeni prodajalec
Ekskluzivna prodaja očal priznanih blagovnih znamk
-
Vse na zalogi
Očala vam bomo dostavili v 3 delovnih dneh.
-
Brezplačna dostava nad 50€
Pri naročilih dioptrijskih in sončnih očal nad 50€ brezplačna dostava
Ekskluzivna prodaja očal priznanih blagovnih znamk
Očala vam bomo dostavili v 3 delovnih dneh.
Pri naročilih dioptrijskih in sončnih očal nad 50€ brezplačna dostava
Opis izdelka
Ustvarjalna in luksuzna blagovna znamka Miu Miu nosi ime italijanske oblikovalke Miuccie Prada, vnukinje ustanovitelja modne hiše Prada. Sončna očala Miu Miu so priljubljena med ženskami, ki iščejo provokativno obliko, igriv slog in čiste linije. Estetska izvedba kolekcije sončnih očal je zelo okusna v izjemni harmoniji in visoki umetniški obdelavi.
Miu Miu 0MU 04ZS 14L4I0 50 so ženska sončna očala.
Okvir očal
- Rjava barva okvirjev se odlično ujema s toplim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali temno blond lasmi.
- Pravokotni okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate ovalen ali okrogel obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz acetata, ki je hipoalergen, trpežen in udoben za nošenje.
Stekla očal
- Rožnata stekla očal poudarijo podrobnosti in izboljšajo prostorsko zaznavanje. Rahlo omejujejo razlikovanje barv.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 1 (prepustnost svetlobe 43–80 %) – zelo malo obarvane leče, primerne za šibkejše sončno sevanje ali kot zaščita pred prahom in vetrom.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
131 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Zelo rahlo obarvana očala za oblačne dni — kategorija filtra 1 |
| Barva leč: | Roza |
| Višina očesnega dela: | 33 mm |
| Širina očesnega dela: | 50 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pravokotna |
| Barva okvirja: | Rjava |
| Material okvirja: | Acetat |
| Velikost: | M |
| Širina: | 131 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 18 mm |
| Teža: | 280 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Fleksibilni tečaji: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Miu Miu |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | 0MU 04ZS 14L4I0 50 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Miu Miu 0MU 04ZS 14L4I0 50