Michael Kors Pienza MK2264U 403084 53 0MK2264U 403084 53
Zakaj nakupovati pri nas?
Ker imamo za vas edinstvene prednosti.
-
Pooblaščeni prodajalec
Ekskluzivna prodaja očal priznanih blagovnih znamk
-
Vse na zalogi
Očala vam bomo dostavili v 3 delovnih dneh.
-
Brezplačna dostava nad 50€
Pri naročilih dioptrijskih in sončnih očal nad 50€ brezplačna dostava
Ekskluzivna prodaja očal priznanih blagovnih znamk
Očala vam bomo dostavili v 3 delovnih dneh.
Pri naročilih dioptrijskih in sončnih očal nad 50€ brezplačna dostava
Opis izdelka
Sončna očala Michael Kors predstavljajo združitev modernega luksuza, stilskega dizajna in kakovostne izdelave. Michael Kors je priznan modni oblikovalec, ki uživa veliko priljubljenost med številnimi znanimi osebnostmi. Kolekcija sončnih očal je kombinacija naravne lepote in ležerne elegance in je tako popoln modni dodatek za vsakogar, ki ima rad izjemno združitev edinstvenega stila, barv in kakovostnih materialov.
Michael Kors Pienza MK2264U 403084 53 so ženska sončna očala.
Okvir očal
- Rožnata barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi ali svetlo blond lasmi.
- Okrogli okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate kvadraten ali ovalen obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz visokokakovostne plastike, ki nudi visoko vzdržljivost in udobje med nošenjem.
Stekla očal
- Rožnata stekla očal poudarijo podrobnosti in izboljšajo prostorsko zaznavanje. Rahlo omejujejo razlikovanje barv.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Zahvaljujoč edinstveni tehnologiji polariziranih stekel očala omogočajo popoln vid, odstranjujejo neželene odseve in optimalno ščitijo vid pred ultravijoličnim sevanjem. Izboljšujejo ločljivost, globinsko ostrino in enostavno ostrenje. Polarizirana očala filtrirajo nevarne odseve in belo odbito svetlobo. Zato so varna in še posebej primerna za voznike, kolesarje, smučarje, ribiče, pa tudi kot modni dodatek za vsakodnevno nošenje.
- Zrcalna obdelava leč očal se odlikuje po visoko odsevni površini, ki zmanjšuje količino svetlobe, ki prehaja v oko. Zaradi te lastnosti so zrcalna očala izredno primerna za nošenje v zelo svetlem ali bleščečem okolju, kot na primer ob sončnih poletnih dneh ali med smučanjem. Zrcalna površinska obdelava nudi ob sončnih dneh večje udobje pri gledanju, vendar lahko rahlo popači barvni vtis.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 2 (prepustnost svetlobe 18–43 %) – srednje temen filter, primeren za srednje močno sončno sevanje in za vsakodnevno nošenje.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
137 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Da |
| Zrcalne: | Da |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Srednje temna očala, primerna za običajne poletne dni — kategorija filtra 2 |
| Barva leč: | Roza |
| Višina očesnega dela: | 46 mm |
| Širina očesnega dela: | 53 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Okrogla |
| Barva okvirja: | Roza |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 137 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 20 mm |
| Teža: | 150 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Fleksibilni tečaji: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Michael Kors |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | 0MK2264U 403084 53 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Michael Kors Pienza MK2264U 403084 53