Meller Nyasa Leaf Rose
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Sončna očala Meller predstavljajo združitev modernega dizajna in eksotičnega videza. Navdih za ime in logotip podjetja je postal največji kameleon v Afriki – Meller. Barve sončnih očal so zasnovane tako, da ljudi spominjajo na barve kameleonov in najlepše kraje na afriški celini. Kreativnost in ustvarjalnost sta gonilna sila tega modnega podjetja iz Barcelone.
Meller Nyasa Leaf Rose so uniseks sončna očala.
Okvir očal
- Rjava barva okvirjev se odlično ujema s toplim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali temno blond lasmi.
- Okrogli okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate kvadraten ali ovalen obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz visokokakovostne plastike, ki nudi visoko vzdržljivost in udobje med nošenjem.
Stekla očal
- Rožnata stekla očal poudarijo podrobnosti in izboljšajo prostorsko zaznavanje. Rahlo omejujejo razlikovanje barv.
- Sodobne polarizirane leče nove tehnologije TAC (Tri Acetate Cellulose) ponujajo odlično vizualno jasnost in čistost slike ter so zelo odporne proti praskam.
- Zahvaljujoč edinstveni tehnologiji polariziranih stekel očala omogočajo popoln vid, odstranjujejo neželene odseve in optimalno ščitijo vid pred ultravijoličnim sevanjem. Izboljšujejo ločljivost, globinsko ostrino in enostavno ostrenje. Polarizirana očala filtrirajo nevarne odseve in belo odbito svetlobo. Zato so varna in še posebej primerna za voznike, kolesarje, smučarje, ribiče, pa tudi kot modni dodatek za vsakodnevno nošenje.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 3 (prepustnost svetlobe 8–18 %) – temen filter, primeren za intenzivno sončno sevanje na plaži ali v mestu.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
130 mm Širina
135 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Da |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Temna očala, primerna za intenzivno sončno svetlobo — kategorija filtra 3 |
| Barva leč: | Roza |
| Višina očesnega dela: | 47 mm |
| Širina očesnega dela: | 55 mm |
| Material leč: | TAC |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Okrogla |
| Barva okvirja: | Rjava |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 130 mm |
| Dolžina ročaja: | 135 mm |
| Širina nosnega mostička: | 20 mm |
| Teža: | 45 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Unisex |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Meller |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | Nyasa Leaf Rose |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Meller Nyasa Leaf Rose