Levi's LV 1002/S 09V XT 53
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Ena največjih modnih blagovnih znamk in svetovni vodja na področju proizvodnje kavbojk je nedvomno blagovna znamka Levi's. Kdo ne pozna legendarnih kavbojk Levi's 501, ki jih je revija Time celo izbrala za oblačilo 20. stoletja. Blagovno znamko Levi's pa ne opredeljuje le oblačila, temveč tudi očala, v katerih se odraža pogum, izvirnost in predvsem avtentično samoizražanje. Kolekcija sončnih očal Levi's je osebna in edinstvena, iskano med pravimi ljubitelji mode.
Levi's LV 1002/S 09V XT 53 so uniseks sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Siva barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter z rdečimi, sivimi, belimi ali temno blond lasmi.
- Kvadratni okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate okrogel, ovalen ali trikoten obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz visokokakovostne plastike, ki nudi visoko vzdržljivost in udobje med nošenjem.
Stekla očal
- Modre leče povečajo kontrast in zmanjšajo odseve svetlobe. Tenisačem pomagajo poudariti barvni kontrast žogice na različnih ozadjih.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 3 (prepustnost svetlobe 8–18 %) – temen filter, primeren za intenzivno sončno sevanje na plaži ali v mestu.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
138 mm Širina
145 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Temna očala, primerna za intenzivno sončno svetlobo — kategorija filtra 3 |
| Barva leč: | Modra |
| Višina očesnega dela: | 42 mm |
| Širina očesnega dela: | 53 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Kvadratna |
| Barva okvirja: | Siva |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 138 mm |
| Dolžina ročaja: | 145 mm |
| Širina nosnega mostička: | 19 mm |
| Teža: | 100 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Unisex |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Levi´s |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | LV 1002/S 09V XT 53 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Levi's LV 1002/S 09V XT 53