Gucci GG1278S 005 55
Zakaj nakupovati pri nas?
Ker imamo za vas edinstvene prednosti.
-
Pooblaščeni prodajalec
Ekskluzivna prodaja očal priznanih blagovnih znamk
-
Vse na zalogi
Očala vam bomo dostavili v 3 delovnih dneh.
-
Brezplačna dostava nad 50€
Pri naročilih dioptrijskih in sončnih očal nad 50€ brezplačna dostava
Ekskluzivna prodaja očal priznanih blagovnih znamk
Očala vam bomo dostavili v 3 delovnih dneh.
Pri naročilih dioptrijskih in sončnih očal nad 50€ brezplačna dostava
Opis izdelka
Sončna očala svetovno znane modne znamke GUCCI so zagotovilo elegance v vsaki izvedbi. V kolekciji sončnih očal GUCCI se prepletata klasična eleganca z izjemnim občutkom za barvne kombinacije skupaj z navdihom najnovejših modnih trendov.
Gucci GG1278S 005 55 so uniseks sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Zlata barva okvirjev se odlično ujema s toplim tonom kože ter s temno rjavimi lasmi.
- Pravokotni okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate ovalen ali okrogel obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz kovine, ki dobro drži obliko in zagotavlja visoko stabilnost.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Stekla očal
- Vijolična stekla očal rahlo povečajo kontrast, zmanjšajo svetlobne odseve in zatrejo belo barvo.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Zrcalna obdelava leč očal se odlikuje po visoko odsevni površini, ki zmanjšuje količino svetlobe, ki prehaja v oko. Zaradi te lastnosti so zrcalna očala izredno primerna za nošenje v zelo svetlem ali bleščečem okolju, kot na primer ob sončnih poletnih dneh ali med smučanjem. Zrcalna površinska obdelava nudi ob sončnih dneh večje udobje pri gledanju, vendar lahko rahlo popači barvni vtis.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 3 (prepustnost svetlobe 8–18 %) – temen filter, primeren za intenzivno sončno sevanje na plaži ali v mestu.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
146 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Da |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Temna očala, primerna za intenzivno sončno svetlobo — kategorija filtra 3 |
| Barva leč: | Vijolična |
| Višina očesnega dela: | 38 mm |
| Širina očesnega dela: | 55 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pravokotna |
| Barva okvirja: | Zlata |
| Material okvirja: | Kovina |
| Velikost: | L |
| Širina: | 146 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 19 mm |
| Teža: | 150 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Fleksibilni tečaji: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Unisex |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Gucci |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | GG1278S 005 55 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Gucci GG1278S 005 55