Giorgio Armani AR8107 508958 53
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Edinstven dizajn, eleganca in ekskluzivnost, s tem se odlikuje stil sončnih očal Giorgio Armani. Naročite zdaj z brezplačno dostavo nad 1 500 CZK! Čudovit dizajn sončnih očal in napredne tehnologije te ikonične italijanske znamke so odraz brilantne obrtniške izdelave in modnih standardov. Kupite si edinstven par za svoj lasten osebni stil.
Giorgio Armani AR8107 508958 53 so moška sončna očala.
Okvir očal
- Rjava barva okvirjev se odlično ujema s toplim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali temno blond lasmi.
- Kvadratni okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate okrogel, ovalen ali trikoten obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz visokokakovostne plastike, ki nudi visoko vzdržljivost in udobje med nošenjem.
Stekla očal
- Zelena stekla očal zmanjšujejo intenzivnost svetlobe in so odlična za oči, saj ne vplivajo na kontrast niti ne popačijo barv.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz kakovostnega mineralnega stekla, katerega nesporna prednost je izjemna odpornost proti praskam. Mineralno steklo se odlikuje tudi po najboljših slikovnih lastnostih med drugimi materiali, ki se uporabljajo pri izdelavi leč za očala.
- Zahvaljujoč edinstveni tehnologiji polariziranih stekel očala omogočajo popoln vid, odstranjujejo neželene odseve in optimalno ščitijo vid pred ultravijoličnim sevanjem. Izboljšujejo ločljivost, globinsko ostrino in enostavno ostrenje. Polarizirana očala filtrirajo nevarne odseve in belo odbito svetlobo. Zato so varna in še posebej primerna za voznike, kolesarje, smučarje, ribiče, pa tudi kot modni dodatek za vsakodnevno nošenje.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 3 (prepustnost svetlobe 8–18 %) – temen filter, primeren za intenzivno sončno sevanje na plaži ali v mestu.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
143 mm Širina
145 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Da |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Temna očala, primerna za intenzivno sončno svetlobo — kategorija filtra 3 |
| Barva leč: | Zelena |
| Višina očesnega dela: | 42 mm |
| Širina očesnega dela: | 53 mm |
| Material leč: | Mineralno steklo |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Kvadratna |
| Barva okvirja: | Rjava |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | L |
| Širina: | 143 mm |
| Dolžina ročaja: | 145 mm |
| Širina nosnega mostička: | 20 mm |
| Teža: | 45 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Moška |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Giorgio Armani |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | AR8107 508958 53 |
| Na voljo z dioptrijo: | Ne |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Giorgio Armani AR8107 508958 53