Carolina Herrera VHE719L 09PS 50
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Očala slavnega venezuelskega oblikovalca so sofisticirana in elegantna. Naročite svoj najljubši par z brezplačno dostavo nad 50 €! Očala Carolina Herrera so za vsakogar - pod pogojem, da ste drzni in modno ozaveščeni uporabniki očal. Zaljubite se v čudovite eksotične vzorce in trendovske oblike ter poiščite popolna očala prav za vas.
Carolina Herrera VHE719L 09PS 50 so ženska očala z dioptrijo.
Okvir očal
- Rjava barva okvirjev se odlično ujema s toplim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali temno blond lasmi.
- Pravokotni okvirji so idealna izbira, če imate ovalen ali okrogel obraz.
- Okvir očal je izdelan iz zelo kakovostne plastike, ki ponuja visoko vzdržljivost, udobno nošenje in izjemen videz.
- Polni okvirji so najpogostejši tip okvirjev, sestavljeni so iz sredine očal in para ročic. S svojim izrazitim dizajnom vam pomagajo poudariti in dopolniti vaš stil. Med njihove prednosti spadajo trdnost, vzdržljivost, zanesljivo pritrjevanje leč in predvsem njihova zaščita pred poškodbami. Ta vrsta okvirja je primerna za vse tipe leč za očala, vključno s tistimi z višjo optično močjo.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
To je medicinski pripomoček. Pred uporabo preberite navodila za uporabo.
Specifikacije izdelka
120 mm Širina
135 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Višina očesnega dela: | 32 mm |
| Širina očesnega dela: | 50 mm |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pravokotna |
| Tip okvirja: | Polni okvir |
| Barva okvirja: | Rjava |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | XS |
| Širina: | 120 mm |
| Dolžina ročaja: | 135 mm |
| Širina nosnega mostička: | 15 mm |
| Teža: | 40 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Dioptrijska očala |
| Znamka: | Carolina Herrera |
| Koda: | VHE719L 09PS 50 |
Komentarji k Carolina Herrera VHE719L 09PS 50