Bvlgari 0BV2207 278 54
Tega izdelka ne prodajamo več.
Morda vam bo všeč tudi
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Kolekcija očal Bvlgari se odlikuje po brezkompromisni kakovosti in brilantnih detajlih. Naročite svoj najljubši model z brezplačno dostavo nad 1 500 CZK! Očala Bvlgari predstavljajo kombinacijo prefinjenosti in elegance. Oblikovalci luksuzne italijanske blagovne znamke združujejo fascinanten stil z izjemno umetniško kakovostjo.
Bvlgari 0BV2207 278 54 so ženska očala z dioptrijo.
Okvir očal
- Zlata barva okvirjev se odlično ujema s toplim tonom kože ter s temno rjavimi lasmi.
- Okrogli okvirji so idealna izbira, če imate kvadraten ali ovalen obraz.
- Okvir očal je izdelan iz kovine, ki dobro drži obliko in nudi visoko trdnost ter edinstven videz.
- Polni okvirji so najpogostejši tip okvirjev, sestavljeni so iz sredine očal in para ročic. S svojim izrazitim dizajnom vam pomagajo poudariti in dopolniti vaš stil. Med njihove prednosti spadajo trdnost, vzdržljivost, zanesljivo pritrjevanje leč in predvsem njihova zaščita pred poškodbami. Ta vrsta okvirja je primerna za vse tipe leč za očala, vključno s tistimi z višjo optično močjo.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
To je medicinski pripomoček. Pred uporabo preberite navodila za uporabo.
Specifikacije izdelka
129 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Višina očesnega dela: | 46 mm |
| Širina očesnega dela: | 54 mm |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Okrogla |
| Tip okvirja: | Polni okvir |
| Barva okvirja: | Zlata |
| Material okvirja: | Kovina |
| Velikost: | S |
| Širina: | 129 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 17 mm |
| Teža: | 40 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Dioptrijska očala |
| Znamka: | Bvlgari |
| Koda: | 0BV2207 278 54 |
Komentarji k Bvlgari 0BV2207 278 54