Bogner 67318 1500 130
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Luksuzna nemška blagovna znamka Bogner je vodilna v svetu športa in mode. Poudarja sodobne trende, hkrati pa ohranja najvišji standard kakovosti. Očala Bogner so edinstvena, saj združujejo sodoben dizajn s funkcionalnimi materiali. V elegantni kolekciji sončnih očal si bo izbral tudi najzahtevnejši kupec.
Bogner 67318 1500 130 so uniseks sončna očala.
Okvir očal
- Bela barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s črnimi, svetlo rjavimi in svetlo blond lasmi.
- Pravokotni okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate ovalen ali okrogel obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz kovine, ki dobro drži obliko in zagotavlja visoko stabilnost.
Stekla očal
- Zlata stekla očal povečujejo kontrast in izboljšujejo vid tudi v slabših svetlobnih pogojih.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Zrcalna obdelava leč očal se odlikuje po visoko odsevni površini, ki zmanjšuje količino svetlobe, ki prehaja v oko. Zaradi te lastnosti so zrcalna očala izredno primerna za nošenje v zelo svetlem ali bleščečem okolju, kot na primer ob sončnih poletnih dneh ali med smučanjem. Zrcalna površinska obdelava nudi ob sončnih dneh večje udobje pri gledanju, vendar lahko rahlo popači barvni vtis.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 3 (prepustnost svetlobe 8–18 %) – temen filter, primeren za intenzivno sončno sevanje na plaži ali v mestu.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
132 mm Širina
145 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Da |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Temna očala, primerna za intenzivno sončno svetlobo — kategorija filtra 3 |
| Barva leč: | Zlata |
| Višina očesnega dela: | 48 mm |
| Širina očesnega dela: | 130 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pravokotna |
| Barva okvirja: | Bela |
| Material okvirja: | Kovina |
| Velikost: | M |
| Širina: | 132 mm |
| Dolžina ročaja: | 145 mm |
| Širina nosnega mostička: | 20 mm |
| Teža: | 100 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Unisex |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Bogner |
| Uporaba: | Šport |
| Primerno za šport: | Kolesarjenje, Tek, Pohodništvo, Gorsko kolesarjenje |
| Koda: | 67318 1500 130 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Bogner 67318 1500 130