Arnette 50-50 Grand 0AN 4243 252181 60
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Sončna očala Arnette so namenjena predvsem ljudem, ki živijo aktivno. Zaradi svoje vzdržljivosti in kakovosti jih pogosto iščejo zlasti kolesarji, skejterji, surferji ali deskarji na snegu. Sončna očala Arnette vam zagotavljajo maksimalno zaščito vida tudi v ekstremnih pogojih. Njihov sodoben športni dizajn je zasnovan tako, da so očala maksimalno udobna ves dan in vas nikakor ne omejujejo pri aktivnem športu.
Arnette 50-50 Grand 0AN 4243 252181 60 so moška sončna očala.
Okvir očal
- Črna barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali svetlo blond lasmi.
- Kvadratni okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate okrogel, ovalen ali trikoten obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz visokokakovostne plastike, ki nudi visoko vzdržljivost in udobje med nošenjem.
Stekla očal
- Siva stekla očal zmanjšujejo intenzivnost svetlobe in so odlična za oči, saj ne vplivajo na kontrast niti ne popačijo barv.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Zahvaljujoč edinstveni tehnologiji polariziranih stekel očala omogočajo popoln vid, odstranjujejo neželene odseve in optimalno ščitijo vid pred ultravijoličnim sevanjem. Izboljšujejo ločljivost, globinsko ostrino in enostavno ostrenje. Polarizirana očala filtrirajo nevarne odseve in belo odbito svetlobo. Zato so varna in še posebej primerna za voznike, kolesarje, smučarje, ribiče, pa tudi kot modni dodatek za vsakodnevno nošenje.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 3 (prepustnost svetlobe 8–18 %) – temen filter, primeren za intenzivno sončno sevanje na plaži ali v mestu.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
135 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Da |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Temna očala, primerna za intenzivno sončno svetlobo — kategorija filtra 3 |
| Barva leč: | Siva |
| Višina očesnega dela: | 53 mm |
| Širina očesnega dela: | 60 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Kvadratna |
| Barva okvirja: | Črna |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 135 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 12 mm |
| Teža: | 50 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Moška |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Arnette |
| Uporaba: | Šport |
| Primerno za šport: | Pohodništvo |
| Koda: | 0AN 4243 252181 60 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Arnette 50-50 Grand 0AN 4243 252181 60