Armani Exchange 0AX2034S 60636G 59
Zakaj nakupovati pri nas?
Ker imamo za vas edinstvene prednosti.
-
Pooblaščeni prodajalec
Ekskluzivna prodaja očal priznanih blagovnih znamk
-
Vse na zalogi
Očala vam bomo dostavili v 3 delovnih dneh.
-
Brezplačna dostava nad 50€
Pri naročilih dioptrijskih in sončnih očal nad 50€ brezplačna dostava
Ekskluzivna prodaja očal priznanih blagovnih znamk
Očala vam bomo dostavili v 3 delovnih dneh.
Pri naročilih dioptrijskih in sončnih očal nad 50€ brezplačna dostava
Opis izdelka
Priljubljena italijanska blagovna znamka Armani Exchange je sinonim za brezčasnost, edinstvenost in sodoben dizajn. Kolekcija očal je izdelana iz najkakovostnejših materialov z močnim poudarkom na detajlih in je namenjena predvsem mlajši generaciji. V cenovno dostopni kolekciji sončnih očal Armani Exchange si bo zagotovo izbral vsak modni navdušenec.
Armani Exchange 0AX2034S 60636G 59 so uniseks sončna očala.
Okvir očal
- Črna barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali svetlo blond lasmi.
- Okvirji sončnih očal v obliki pilotk so idealna izbira, če imate kvadraten, ovalen ali trikoten obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz kombinacije kovine in plastike, kar zagotavlja visoko vzdržljivost in stabilnost.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Stekla očal
- Siva stekla očal zmanjšujejo intenzivnost svetlobe in so odlična za oči, saj ne vplivajo na kontrast niti ne popačijo barv.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Zrcalna obdelava leč očal se odlikuje po visoko odsevni površini, ki zmanjšuje količino svetlobe, ki prehaja v oko. Zaradi te lastnosti so zrcalna očala izredno primerna za nošenje v zelo svetlem ali bleščečem okolju, kot na primer ob sončnih poletnih dneh ali med smučanjem. Zrcalna površinska obdelava nudi ob sončnih dneh večje udobje pri gledanju, vendar lahko rahlo popači barvni vtis.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 3 (prepustnost svetlobe 8–18 %) – temen filter, primeren za intenzivno sončno sevanje na plaži ali v mestu.
Dodatki
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
136 mm Širina
145 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Da |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Temna očala, primerna za intenzivno sončno svetlobo — kategorija filtra 3 |
| Barva leč: | Siva |
| Višina očesnega dela: | 49 mm |
| Širina očesnega dela: | 59 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pilotna |
| Barva okvirja: | Črna |
| Material okvirja: | Kovina/Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 136 mm |
| Dolžina ročaja: | 145 mm |
| Širina nosnega mostička: | 14 mm |
| Teža: | 90 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Fleksibilni tečaji: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Ne |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Unisex |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Armani Exchange |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | 0AX2034S 60636G 59 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Armani Exchange 0AX2034S 60636G 59