Tommy Jeans (sončni klip) TJ 0018/CS 003 IR 55
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Tommy Jeans je ena od dveh linij prestižne blagovne znamke Tommy Hilfiger in se osredotoča predvsem na mlajšo generacijo. Navdih črpa iz ameriškega sloga sedemdesetih let, zanjo pa je značilen njen logotip v rdeči, beli in modri barvi, ki spominja na zastavo ZDA. Kolekcijo očal Tommy Jeans odlikuje klasičen slog v kombinaciji z novimi trendi, visoka kakovost in brezčasen dizajn.
Tommy Jeans TJ 0018/CS 003 IR 55 (sončni klip) so moška očala z dioptrijo.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate z očali.
Okvir očal
- Črna barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali svetlo blond lasmi.
- Pravokotni okvirji so idealna izbira, če imate ovalen ali okrogel obraz.
- Okvir očal je izdelan iz eko-poliamida. Ta material je nova vrsta bioplastike, ki se pridobiva iz obnovljivih virov, kot so naravne maščobe in olja. Eko-poliamid predstavlja okolju prijaznejšo alternativo običajnim materialom in prispeva k varovanju okolja.
- Del očal je tudi dodaten sončni klip, ki se enostavno pritrdi na okvir očal in tako takoj dobite sončna očala. Klip s svojo izvedbo in dizajnom odlično posnema obliko okvirja, njegova namestitev pa je zelo hitra in enostavna. V primeru višjih plus dioptrij pa je potrebno izbrati stanjšano varianto očalnih leč, da se klip ne dotika sprednje sferične površine leč in tako pravilno sedi na okvirju.
- Polni okvirji so najpogostejši tip okvirjev, sestavljeni so iz sredine očal in para ročic. S svojim izrazitim dizajnom vam pomagajo poudariti in dopolniti vaš stil. Med njihove prednosti spadajo trdnost, vzdržljivost, zanesljivo pritrjevanje leč in predvsem njihova zaščita pred poškodbami. Ta vrsta okvirja je primerna za vse tipe leč za očala, vključno s tistimi z višjo optično močjo.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
To je medicinski pripomoček. Pred uporabo preberite navodila za uporabo.
Specifikacije izdelka
135 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Višina očesnega dela: | 37 mm |
| Širina očesnega dela: | 55 mm |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pravokotna |
| Tip okvirja: | Polni okvir |
| Barva okvirja: | Črna |
| Material okvirja: | Eco-friendly - Eco-poliamid |
| Velikost: | M |
| Širina: | 135 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 16 mm |
| Teža: | 100 g |
| Clip-On sončnim nastavkom: | Da |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Moška |
| Kategorija: | Dioptrijska očala |
| Znamka: | Tommy Jeans |
| Koda: | TJ 0018/CS 003 IR 55 |
Komentarji k Tommy Jeans TJ 0018/CS 003 IR 55 (sončni klip)