Tom Ford FT0758 28P 58
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Sončna očala Tom Ford so utelešenje popolnega dizajna, elegance in edinstvenega sloga. Tom Ford je ena izmed sodobnih ikon modne industrije, njegov značilni smisel za detajle, osebni slog in izbira najkakovostnejših materialov pa naredijo njegovo kolekcijo očal izjemno.
Tom Ford FT0758 28P 58 so ženska sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Zlata barva okvirjev se odlično ujema s toplim tonom kože ter s temno rjavimi lasmi.
- Okvirji sončnih očal v obliki pilotk so idealna izbira, če imate kvadraten, ovalen ali trikoten obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz kovine, ki dobro drži obliko in zagotavlja visoko stabilnost.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Stekla očal
- Zelena stekla očal zmanjšujejo intenzivnost svetlobe in so odlična za oči, saj ne vplivajo na kontrast niti ne popačijo barv.
- Očala imajo gradalne leče, katerih obarvanost se navzdol gladko spreminja iz temne v svetlejšo. Najtemnejši odtenek v zgornjem delu omogoča filtriranje močne sončne svetlobe, svetlejši odtenek v spodnjem delu pa zagotavlja zadostno vidljivost. Ta obdelava leč zagotavlja boljšo orientacijo v prostoru in je idealna na primer za voznike, saj jim omogoča jasnejši vid v spodnjem delu vidnega polja in hkrati zmanjšuje bleščanje od zgoraj.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 2 (prepustnost svetlobe 18–43 %) – srednje temen filter, primeren za srednje močno sončno sevanje in za vsakodnevno nošenje.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
144 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Da |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Srednje temna očala, primerna za običajne poletne dni — kategorija filtra 2 |
| Barva leč: | Zelena |
| Višina očesnega dela: | 53 mm |
| Širina očesnega dela: | 58 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pilotna |
| Barva okvirja: | Zlata |
| Material okvirja: | Kovina |
| Velikost: | L |
| Širina: | 144 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 18 mm |
| Teža: | 150 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Tom Ford |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | FT0758 28P 58 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Tom Ford FT0758 28P 58