Tiffany & Co. 0TF2193 8257 53
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Blagovna znamka Tiffany je vodilna na svojem področju in hkrati sinonim za razkošje, brezčasno eleganco in visoko kakovost. Očala Tiffany bodo cenili predvsem ljudje z izbranim okusom, estetskim čutom in zanimanjem za najnovejše trende.
Tiffany & Co. 0TF2193 8257 53 so ženska očala z dioptrijo.
Okvir očal
- Siva barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter z rdečimi, sivimi, belimi ali temno blond lasmi.
- Kvadratni okvirji so idealna izbira, če imate okrogel, ovalen ali trikoten obraz.
- Okvir očal je izdelan iz kombinacije kovine in plastike. Ponuja visoko vzdržljivost, trdnost in nenavaden stil.
- Polni okvirji so najpogostejši tip okvirjev, sestavljeni so iz sredine očal in para ročic. S svojim izrazitim dizajnom vam pomagajo poudariti in dopolniti vaš stil. Med njihove prednosti spadajo trdnost, vzdržljivost, zanesljivo pritrjevanje leč in predvsem njihova zaščita pred poškodbami. Ta vrsta okvirja je primerna za vse tipe leč za očala, vključno s tistimi z višjo optično močjo.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
To je medicinski pripomoček. Pred uporabo preberite navodila za uporabo.
Specifikacije izdelka
134 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Višina očesnega dela: | 42 mm |
| Širina očesnega dela: | 53 mm |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Kvadratna |
| Tip okvirja: | Polni okvir |
| Barva okvirja: | Siva |
| Material okvirja: | Kovina/Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 134 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 17 mm |
| Teža: | 100 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Dioptrijska očala |
| Znamka: | Tiffany&Co. |
| Koda: | 0TF2193 8257 53 |
Komentarji k Tiffany & Co. 0TF2193 8257 53