Ralph Lauren 0RL6133 5465 54
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Očala Ralph Lauren so edinstvena zaradi brezčasne elegance, primerne izbire barv, materialov in njihovega usklajevanja. Kolekcija optike je ročno izdelana, izključno iz najkakovostnejših materialov in uteleša luksuzno podobo blagovne znamke.
Ralph Lauren 0RL6133 5465 54 so moška očala z dioptrijo.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate z očali.
Okvir očal
- Modra barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali svetlo blond lasmi.
- Pravokotni okvirji so idealna izbira, če imate ovalen ali okrogel obraz.
- Okvir očal je izdelan iz zelo kakovostne plastike, ki ponuja visoko vzdržljivost, udobno nošenje in izjemen videz.
- Polni okvirji so najpogostejši tip okvirjev, sestavljeni so iz sredine očal in para ročic. S svojim izrazitim dizajnom vam pomagajo poudariti in dopolniti vaš stil. Med njihove prednosti spadajo trdnost, vzdržljivost, zanesljivo pritrjevanje leč in predvsem njihova zaščita pred poškodbami. Ta vrsta okvirja je primerna za vse tipe leč za očala, vključno s tistimi z višjo optično močjo.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
To je medicinski pripomoček. Pred uporabo preberite navodila za uporabo.
Specifikacije izdelka
133 mm Širina
145 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Višina očesnega dela: | 37 mm |
| Širina očesnega dela: | 54 mm |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pravokotna |
| Tip okvirja: | Polni okvir |
| Barva okvirja: | Modra |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 133 mm |
| Dolžina ročaja: | 145 mm |
| Širina nosnega mostička: | 17 mm |
| Teža: | 100 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Moška |
| Kategorija: | Dioptrijska očala |
| Znamka: | Ralph Lauren |
| Koda: | 0RL6133 5465 54 |
Komentarji k Ralph Lauren 0RL6133 5465 54