Ralph 0RA 7110 5776 54
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Priljubljena blagovna znamka Ralph je sinonim za eleganco, razkošje in izrazit slog. Kolekcija očal je polna prefinjenega okusa, kultiviranosti in visoke kakovosti. Očala Ralph so namenjena predvsem ženskam in so popoln dodatek za klasičen brezčasen videz.
Ralph 0RA 7110 5776 54 so ženska očala z dioptrijo.
Okvir očal
- Modra barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali svetlo blond lasmi.
- Pravokotni okvirji so idealna izbira, če imate ovalen ali okrogel obraz.
- Okvir očal je izdelan iz zelo kakovostne plastike, ki ponuja visoko vzdržljivost, udobno nošenje in izjemen videz.
- Polni okvirji so najpogostejši tip okvirjev, sestavljeni so iz sredine očal in para ročic. S svojim izrazitim dizajnom vam pomagajo poudariti in dopolniti vaš stil. Med njihove prednosti spadajo trdnost, vzdržljivost, zanesljivo pritrjevanje leč in predvsem njihova zaščita pred poškodbami. Ta vrsta okvirja je primerna za vse tipe leč za očala, vključno s tistimi z višjo optično močjo.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
To je medicinski pripomoček. Pred uporabo preberite navodila za uporabo.
Specifikacije izdelka
133 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Višina očesnega dela: | 40 mm |
| Širina očesnega dela: | 54 mm |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pravokotna |
| Tip okvirja: | Polni okvir |
| Barva okvirja: | Modra |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 133 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 17 mm |
| Teža: | 155 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Fleksibilni tečaji: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Dioptrijska očala |
| Znamka: | Ralph |
| Koda: | 0RA 7110 5776 54 |
Komentarji k Ralph 0RA 7110 5776 54