Ray-Ban Octagon RB1972 9196BF 54
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Svetovno znana blagovna znamka Ray-Ban je upravičeno velja za vrhunsko blagovno znamko med očali. Kolekcija očal Ray-Ban je zagotovilo visoke kakovosti in brezčasnega dizajna ter je na voljo v številnih različnih oblikah in barvah. Ikonična očala Ray-Ban so zelo priljubljena tudi med zvezdniki, zaradi česar se je njihova priljubljenost razširila po vsem svetu.
Ray-Ban Octagon RB1972 9196BF 54 so uniseks očala z dioptrijo.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate z očali.
Okvir očal
- Zlata barva okvirjev se odlično ujema s toplim tonom kože ter s temno rjavimi lasmi.
- Pravokotni okvirji so idealna izbira, če imate ovalen ali okrogel obraz.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
Specifikacije izdelka
137 mm Širina
145 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Fotokromatske: | Ne |
| Višina očesnega dela: | 45 mm |
| Širina očesnega dela: | 54 mm |
| Material stekel: | Mineralno steklo |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pravokotna |
| Barva okvirja: | Zlata |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 137 mm |
| Dolžina ročaja: | 145 mm |
| Širina nosnega mostička: | 19 mm |
| Teža: | 100 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Unisex |
| Kategorija: |
Dioptrijska očala Očala z zaščito proti modri svetlobi |
| Znamka: | Ray-Ban |
| Koda: | RB1972 9196BF 54 |
Komentarji k Ray-Ban Octagon RB1972 9196BF 54