Meller Shipo Tigris
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Očala Meller predstavljajo kombinacijo modernega dizajna in eksotičnega videza. Navdih za ime in logotip podjetja je bil največji kameleon v Afriki – Meller. Barve očal so zasnovane tako, da ljudi spominjajo na barve kameleonov in najlepše kraje na afriški celini. Ustvarjalnost in kreativnost sta gonilna sila tega modnega podjetja iz Barcelone.
Meller Shipo Tigris so uniseks očala z dioptrijo.
Okvir očal
- Rjava barva okvirjev se odlično ujema s toplim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali temno blond lasmi.
- Okvirji v obliki pilotk so idealna izbira, če imate kvadraten, ovalen ali trikoten obraz.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
Specifikacije izdelka
134 mm Širina
145 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Višina očesnega dela: | 41 mm |
| Širina očesnega dela: | 53 mm |
| Material stekel: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pilotna |
| Barva okvirja: | Rjava |
| Material okvirja: | Eco-friendly - Bio-based |
| Velikost: | M |
| Širina: | 134 mm |
| Dolžina ročaja: | 145 mm |
| Širina nosnega mostička: | 18 mm |
| Teža: | 135 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Fleksibilni tečaji: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Unisex |
| Kategorija: |
Dioptrijska očala Očala z zaščito proti modri svetlobi |
| Znamka: | Meller |
| Koda: | Shipo Tigris |
Komentarji k Meller Shipo Tigris