Chiara Ferragni CF 7008/BB 35J 50
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Chiara Ferragni je uspešna italijanska blogerka, vplivnica in oblikovalka, ki je iz svojega imena zgradila svetovno znano modno blagovno znamko. Kolekcija očal Chiara Ferragni je zelo igriva, polna pisanih in nekonvencionalnih stilov. Z očali s tipičnim logotipom očesa boste ustvarili edinstven outfit, s katerim boste takoj pritegnili pozornost okolice.
Chiara Ferragni CF 7008/BB 35J 50 so otroška očala z dioptrijo.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate z očali.
Okvir očal
- Rožnata barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi ali svetlo blond lasmi.
- Pravokotni okvirji so idealna izbira, če imate ovalen ali okrogel obraz.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
Specifikacije izdelka
129 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Fotokromatske: | Ne |
| Višina očesnega dela: | 40 mm |
| Širina očesnega dela: | 50 mm |
| Material stekel: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pravokotna |
| Barva okvirja: | Roza |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | S |
| Širina: | 129 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 19 mm |
| Teža: | 170 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Fleksibilni tečaji: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Otroška |
| Kategorija: |
Dioptrijska očala Očala z zaščito proti modri svetlobi |
| Znamka: | Chiara Ferragni |
| Koda: | CF 7008/BB 35J 50 |
Komentarji k Chiara Ferragni CF 7008/BB 35J 50