Michael Kors Chamonix MK2080U 33448H 56 MK2098U 33448H 56
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Sončna očala Michael Kors predstavljajo združitev modernega luksuza, stilskega dizajna in kakovostne izdelave. Michael Kors je priznan modni oblikovalec, ki uživa veliko priljubljenost med številnimi znanimi osebnostmi. Kolekcija sončnih očal je kombinacija naravne lepote in ležerne elegance in je tako popoln modni dodatek za vsakogar, ki ima rad izjemno združitev edinstvenega stila, barv in kakovostnih materialov.
Michael Kors Chamonix MK2080U 33448H 56 so ženska sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Vijolična barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s črnimi, sivimi, belimi ali svetlo blond lasmi.
- Pravokotni okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate ovalen ali okrogel obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz kombinacije kovine in plastike, kar zagotavlja visoko vzdržljivost in stabilnost.
Stekla očal
- Vijolična stekla očal rahlo povečajo kontrast, zmanjšajo svetlobne odseve in zatrejo belo barvo.
- Očala imajo gradalne leče, katerih obarvanost se navzdol gladko spreminja iz temne v svetlejšo. Najtemnejši odtenek v zgornjem delu omogoča filtriranje močne sončne svetlobe, svetlejši odtenek v spodnjem delu pa zagotavlja zadostno vidljivost. Ta obdelava leč zagotavlja boljšo orientacijo v prostoru in je idealna na primer za voznike, saj jim omogoča jasnejši vid v spodnjem delu vidnega polja in hkrati zmanjšuje bleščanje od zgoraj.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 3 (prepustnost svetlobe 8–18 %) – temen filter, primeren za intenzivno sončno sevanje na plaži ali v mestu.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
143 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Da |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Temna očala, primerna za intenzivno sončno svetlobo — kategorija filtra 3 |
| Barva leč: | Vijolična |
| Višina očesnega dela: | 44 mm |
| Širina očesnega dela: | 56 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pravokotna |
| Barva okvirja: | Vijolična |
| Material okvirja: | Kovina/Plastika |
| Velikost: | L |
| Širina: | 143 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 18 mm |
| Teža: | 100 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Michael Kors |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | MK2098U 33448H 56 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Michael Kors Chamonix MK2080U 33448H 56