Marc Jacobs Marc 362/S B3V K2 56
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Sončna očala Marc Jacobs so edinstvena in luksuzna. Delo ameriškega oblikovalca je izvirno, nepredvidljivo in navdihujoče. Kolekcija sončnih očal Marca Jacobsa odraža aktualne trende s poudarkom na detajlih.
Marc Jacobs Marc 362/S B3V K2 56 so ženska sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Vijolična barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s črnimi, sivimi, belimi ali svetlo blond lasmi.
- Okvirji sončnih očal Cat Eye so idealna izbira, če imate srčast, ovalen ali romboidni obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz visokokakovostne plastike, ki nudi visoko vzdržljivost in udobje med nošenjem.
Stekla očal
- Rožnata stekla očal poudarijo podrobnosti in izboljšajo prostorsko zaznavanje. Rahlo omejujejo razlikovanje barv.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 3 (prepustnost svetlobe 8–18 %) – temen filter, primeren za intenzivno sončno sevanje na plaži ali v mestu.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
135 mm Širina
145 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Temna očala, primerna za intenzivno sončno svetlobo — kategorija filtra 3 |
| Barva leč: | Roza |
| Višina očesnega dela: | 40 mm |
| Širina očesnega dela: | 56 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Cat Eye |
| Barva okvirja: | Vijolična |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 135 mm |
| Dolžina ročaja: | 145 mm |
| Širina nosnega mostička: | 18 mm |
| Teža: | 100 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Marc Jacobs |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | 362/S B3V K2 56 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Marc Jacobs Marc 362/S B3V K2 56