M Missoni MMI 0028/S 807 KU 52
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Italijanska blagovna znamka M Missoni se je proslavila predvsem po osebni modi z značilnimi pisanimi in edinstvenimi vzorci. Izviren in igriv pristop k modi je viden tudi v kolekciji sončnih očal, ki je polna najrazličnejših barv, raznolikih stilov in raznolikih vzorcev. Edinstvena očala M Missoni bodo zagotovo všeč vsakemu ljubitelju mode.
M Missoni MMI 0028/S 807 KU 52 so ženska sončna očala.
Okvir očal
- Črna barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali svetlo blond lasmi.
- Okrogli okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate kvadraten ali ovalen obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz kombinacije kovine in plastike, kar zagotavlja visoko vzdržljivost in stabilnost.
Stekla očal
- Modre leče povečajo kontrast in zmanjšajo odseve svetlobe. Tenisačem pomagajo poudariti barvni kontrast žogice na različnih ozadjih.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 2 (prepustnost svetlobe 18–43 %) – srednje temen filter, primeren za srednje močno sončno sevanje in za vsakodnevno nošenje.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
140 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Srednje temna očala, primerna za običajne poletne dni — kategorija filtra 2 |
| Barva leč: | Modra |
| Višina očesnega dela: | 47 mm |
| Širina očesnega dela: | 52 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Okrogla |
| Barva okvirja: | Črna |
| Material okvirja: | Kovina/Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 140 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 21 mm |
| Teža: | 100 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | M Missoni |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | MMI 0028/S 807 KU 52 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k M Missoni MMI 0028/S 807 KU 52