Guess GU2739 010 53
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Legendarna blagovna znamka Guess predstavlja združitev francoske elegance in nekonvencionalnega stila s poudarkom na trajni kakovosti, sodobnem pristopu in ekskluzivnosti. Blagovna znamka Guess vlada modni industriji in njena kolekcija očal ponuja široko paleto stilov in barvnih kombinacij.
Guess GU2739 010 53 so ženska očala z dioptrijo.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate z očali.
Okvir očal
- Srebrna barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter z rdečimi, sivimi, belimi ali temno blond lasmi.
- Kvadratni okvirji so idealna izbira, če imate okrogel, ovalen ali trikoten obraz.
- Okvir očal je izdelan iz kovine, ki dobro drži obliko in nudi visoko trdnost ter edinstven videz.
- Očala brez okvirja, imenovana tudi vrtana, so sestavljena samo iz nosnika, tečajnega dela in dveh ročic. Očala s to vrsto okvirja delujejo zelo elegantno in diskretno, na prvi pogled pogosto niso niti vidna. Med njihove prednosti spadajo nizka teža, neopaznost in neomejeno vidno polje. Ta vrsta okvirja je primerna samo za visokoindeksne leče za očala, torej stanjšane variante z indeksom nad 1.5 ali za poseben material Trivex.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
To je medicinski pripomoček. Pred uporabo preberite navodila za uporabo.
Specifikacije izdelka
125 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Višina očesnega dela: | 45 mm |
| Širina očesnega dela: | 53 mm |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Kvadratna |
| Tip okvirja: | Brez okvirja |
| Barva okvirja: | Srebrna |
| Material okvirja: | Kovina |
| Velikost: | S |
| Širina: | 125 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 16 mm |
| Teža: | 100 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Clip-On sončnim nastavkom: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Dioptrijska očala |
| Znamka: | Guess |
| Koda: | GU2739 010 53 |
Komentarji k Guess GU2739 010 53