Giorgio Armani 0AR7177 5772 55
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Edinstven dizajn, ekskluzivnost in oster vid, to je značilen stil očal Giorgio Armani. Naročite zdaj z brezplačno dostavo nad 1 500 CZK! Čudovit dizajn očal in napredne tehnologije te ikonične italijanske blagovne znamke so odraz brilantne obrtniške izdelave in modnih standardov. Kupite si edinstven par za svoj osebni stil.
Giorgio Armani 0AR7177 5772 55 so moška očala z dioptrijo.
Okvir očal
- Rjava barva okvirjev se odlično ujema s toplim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali temno blond lasmi.
- Kvadratni okvirji so idealna izbira, če imate okrogel, ovalen ali trikoten obraz.
- Okvir očal je izdelan iz zelo kakovostne plastike, ki ponuja visoko vzdržljivost, udobno nošenje in izjemen videz.
- Polni okvirji so najpogostejši tip okvirjev, sestavljeni so iz sredine očal in para ročic. S svojim izrazitim dizajnom vam pomagajo poudariti in dopolniti vaš stil. Med njihove prednosti spadajo trdnost, vzdržljivost, zanesljivo pritrjevanje leč in predvsem njihova zaščita pred poškodbami. Ta vrsta okvirja je primerna za vse tipe leč za očala, vključno s tistimi z višjo optično močjo.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
To je medicinski pripomoček. Pred uporabo preberite navodila za uporabo.
Specifikacije izdelka
137 mm Širina
145 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Višina očesnega dela: | 38 mm |
| Širina očesnega dela: | 55 mm |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Kvadratna |
| Tip okvirja: | Polni okvir |
| Barva okvirja: | Rjava |
| Material okvirja: | Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 137 mm |
| Dolžina ročaja: | 145 mm |
| Širina nosnega mostička: | 18 mm |
| Teža: | 150 g |
| Nastavljivi nosniki: | Ne |
| Clip-On sončnim nastavkom: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Moška |
| Kategorija: | Dioptrijska očala |
| Znamka: | Giorgio Armani |
| Koda: | 0AR7177 5772 55 |
Komentarji k Giorgio Armani 0AR7177 5772 55