David Beckham DB 7014 KJ1 21 51
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Naj nova očala David Beckham postanejo vaš najljubši funkcionalni spremljevalec. Zagotovite si svoj model z brezplačno dostavo nad 60 €! Oblika preproste, a vznemirljive kolekcije DB Eyewear se zlije z ikoničnim, brezčasnim duhom. Zaradi tega so očala popoln dodatek za ljubitelje vintage in mode. Kolekcija očal je primerna za vsakega močnega moškega, ki obožuje klasičen, oseben videz.
David Beckham DB 7014 KJ1 21 51 so moška očala z dioptrijo.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate z očali.
Okvir očal
- Siva barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter z rdečimi, sivimi, belimi ali temno blond lasmi.
- Okrogli okvirji so idealna izbira, če imate kvadraten ali ovalen obraz.
- Okvir očal je izdelan iz kovine, ki dobro drži obliko in nudi visoko trdnost ter edinstven videz.
- Polovični okvirji so manj izrazit tip okvirjev za očala, pri katerih so leče pritrjene s posebnim sidrnim sistemom. Ta način pritrditve omogoča zmehčanje dizajna okvirja in očala tako na nosilcu delujejo zelo okusno. Med njihove glavne prednosti spadajo manjša opaznost, nižja teža in kljub manjkajočemu delu očnic tudi zadostna trdnost. Za to vrsto okvirja so primerni predvsem visokoindeksni plastični leče za očala, torej stanjšane variante z indeksom nad 1.5 ali poseben material Trivex.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
To je medicinski pripomoček. Pred uporabo preberite navodila za uporabo.
Specifikacije izdelka
132 mm Širina
145 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Višina očesnega dela: | 45 mm |
| Širina očesnega dela: | 51 mm |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Okrogla |
| Tip okvirja: | Polovični okvir |
| Barva okvirja: | Siva |
| Material okvirja: | Kovina |
| Velikost: | M |
| Širina: | 132 mm |
| Dolžina ročaja: | 145 mm |
| Širina nosnega mostička: | 21 mm |
| Teža: | 100 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Moška |
| Kategorija: | Dioptrijska očala |
| Znamka: | David Beckham |
| Koda: | DB 7014 KJ1 21 51 |
Komentarji k David Beckham DB 7014 KJ1 21 51