Armani Exchange 0AX1018 6063 54
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Lentiamo uporablja samo prvovrstne leče
-
Brez odsevov in nečistoč
Vse naše očalne leče vsebujejo antirefleksni premaz, ki preprečuje neželene odseve na sprednji in zadnji strani očalne leče. Antirefleksni sloj ščiti lečo tudi pred praskami in oprijemanjem nečistoč, zato se očala enostavno čistijo.
-
Lahke, a vzdržljive
Uporabljeni materiali, kot sta CR-39 ali Trivex, prenesejo tudi močne udarce. Poleg tega so zelo lahki, zato so očala udobna za nošenje.
-
100% UV zaščita
Naše leče zagotavljajo 100% zaščito pred UV sevanjem.
Opis izdelka
Priljubljena italijanska blagovna znamka Armani Exchange je sinonim za brezčasnost, edinstvenost in sodoben dizajn. Kolekcija očal je izdelana iz najkakovostnejših materialov z močnim poudarkom na detajlih in je namenjena predvsem mlajši generaciji. V cenovno dostopni kolekciji očal Armani Exchange bo zagotovo našel nekaj vsak modni navdušenec.
Armani Exchange 0AX1018 6063 54 so moška očala z dioptrijo.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate z očali.
Okvir očal
- Črna barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali svetlo blond lasmi.
- Pravokotni okvirji so idealna izbira, če imate ovalen ali okrogel obraz.
- Okvir očal je izdelan iz kovine, ki dobro drži obliko in nudi visoko trdnost ter edinstven videz.
- Polovični okvirji so manj izrazit tip okvirjev za očala, pri katerih so leče pritrjene s posebnim sidrnim sistemom. Ta način pritrditve omogoča zmehčanje dizajna okvirja in očala tako na nosilcu delujejo zelo okusno. Med njihove glavne prednosti spadajo manjša opaznost, nižja teža in kljub manjkajočemu delu očnic tudi zadostna trdnost. Za to vrsto okvirja so primerni predvsem visokoindeksni plastični leče za očala, torej stanjšane variante z indeksom nad 1.5 ali poseben material Trivex.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
- Fleksi tečaj z vgrajeno vzmetjo omogoča odpiranje ročic za več kot 90° in tako omogoča udobnejše nameščanje očal. Okvir je zaradi tega bolj odporen proti zlomu in tudi dlje časa ohrani pravilno nastavitev.
Dodatki
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Raziščite celotno ponudbo očal in poiščite več stilov ali preverite naš vodnik za nakup očal, če potrebujete pomoč pri izbiri.
To je medicinski pripomoček. Pred uporabo preberite navodila za uporabo.
Specifikacije izdelka
125 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Višina očesnega dela: | 34 mm |
| Širina očesnega dela: | 54 mm |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pravokotna |
| Tip okvirja: | Polovični okvir |
| Barva okvirja: | Črna |
| Material okvirja: | Kovina |
| Velikost: | S |
| Širina: | 125 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 17 mm |
| Teža: | 85 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Fleksibilni tečaji: | Da |
| Clip-On sončnim nastavkom: | Ne |
| Dodatki | |
| Posodica: | Ne |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Moška |
| Kategorija: | Dioptrijska očala |
| Znamka: | Armani Exchange |
| Koda: | 0AX1018 6063 54 |
Komentarji k Armani Exchange 0AX1018 6063 54