Prada Linea Rossa 0PS 56MS 5AV6S1 65
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Sončna očala Prada so elegantna, prefinjena in brezčasna. Svetovno znana italijanska blagovna znamka Prada je znak razkošja. Odlikuje se po poudarku na kakovosti in nenehnih inovacijah, ki pa spoštujejo tradicijo blagovne znamke. Izbirate lahko med elegantno različico očal ali bolj športnim modelom iz kolekcije Linea Rossa z nezamenljivim rdečim trakom. Ne glede na to, kateri slog izberete, bo vaš videz z očali Prada vedno oseben in edinstven.
Prada Linea Rossa 0PS 56MS 5AV6S1 65 so moška sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Siva barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter z rdečimi, sivimi, belimi ali temno blond lasmi.
- Okvirji sončnih očal v obliki pilotk so idealna izbira, če imate kvadraten, ovalen ali trikoten obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz kovine, ki dobro drži obliko in zagotavlja visoko stabilnost.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Stekla očal
- Rjava stekla očal rahlo blokirajo modro svetlobo, filtrirajo bleščanje in zagotavljajo jasnejši vid. Imajo vsestransko uporabo in so priporočljiva za ljudi, ki trpijo za kratkovidnostjo.
- Očala imajo gradalne leče, katerih obarvanost se navzdol gladko spreminja iz temne v svetlejšo. Najtemnejši odtenek v zgornjem delu omogoča filtriranje močne sončne svetlobe, svetlejši odtenek v spodnjem delu pa zagotavlja zadostno vidljivost. Ta obdelava leč zagotavlja boljšo orientacijo v prostoru in je idealna na primer za voznike, saj jim omogoča jasnejši vid v spodnjem delu vidnega polja in hkrati zmanjšuje bleščanje od zgoraj.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 3 (prepustnost svetlobe 8–18 %) – temen filter, primeren za intenzivno sončno sevanje na plaži ali v mestu.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
138 mm Širina
130 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Da |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Temna očala, primerna za intenzivno sončno svetlobo — kategorija filtra 3 |
| Barva leč: | Rjava |
| Višina očesnega dela: | 53 mm |
| Širina očesnega dela: | 65 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pilotna |
| Barva okvirja: | Siva |
| Material okvirja: | Kovina |
| Velikost: | M |
| Širina: | 138 mm |
| Dolžina ročaja: | 130 mm |
| Širina nosnega mostička: | 14 mm |
| Teža: | 45 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Moška |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Prada Linea Rossa |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | 0PS 56MS 5AV6S1 65 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Prada Linea Rossa 0PS 56MS 5AV6S1 65