Prada Catwalk 0PR 07US U435O0 64
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Sončna očala Prada so stilsko dovršena, elegantna in brezčasna. Svetovno znana italijanska blagovna znamka Prada je znak luksuza. Odlikuje jo poudarek na kakovosti in nenehne inovacije, ki pa spoštujejo tradicijo blagovne znamke. Izberete lahko elegantno različico očal ali bolj športni model iz kolekcije Linea Rossa z nezamenljivim rdečim trakom. Ne glede na to, kateri stil izberete, bo vaš videz z očali Prada vedno oseben in edinstven.
Prada Catwalk 0PR 07US U435O0 64 so ženska sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Črna barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali svetlo blond lasmi.
- Okvirji sončnih očal Cat Eye so idealna izbira, če imate srčast, ovalen ali romboidni obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz kombinacije kovine in plastike, kar zagotavlja visoko vzdržljivost in stabilnost.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Stekla očal
- Siva stekla očal zmanjšujejo intenzivnost svetlobe in so odlična za oči, saj ne vplivajo na kontrast niti ne popačijo barv.
- Očala imajo gradalne leče, katerih obarvanost se navzdol gladko spreminja iz temne v svetlejšo. Najtemnejši odtenek v zgornjem delu omogoča filtriranje močne sončne svetlobe, svetlejši odtenek v spodnjem delu pa zagotavlja zadostno vidljivost. Ta obdelava leč zagotavlja boljšo orientacijo v prostoru in je idealna na primer za voznike, saj jim omogoča jasnejši vid v spodnjem delu vidnega polja in hkrati zmanjšuje bleščanje od zgoraj.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Zrcalna obdelava leč očal se odlikuje po visoko odsevni površini, ki zmanjšuje količino svetlobe, ki prehaja v oko. Zaradi te lastnosti so zrcalna očala izredno primerna za nošenje v zelo svetlem ali bleščečem okolju, kot na primer ob sončnih poletnih dneh ali med smučanjem. Zrcalna površinska obdelava nudi ob sončnih dneh večje udobje pri gledanju, vendar lahko rahlo popači barvni vtis.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 2 (prepustnost svetlobe 18–43 %) – srednje temen filter, primeren za srednje močno sončno sevanje in za vsakodnevno nošenje.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
140 mm Širina
140 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Da |
| Gradualne: | Da |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Srednje temna očala, primerna za običajne poletne dni — kategorija filtra 2 |
| Barva leč: | Siva |
| Višina očesnega dela: | 53 mm |
| Širina očesnega dela: | 64 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Cat Eye |
| Barva okvirja: | Črna |
| Material okvirja: | Kovina/Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 140 mm |
| Dolžina ročaja: | 140 mm |
| Širina nosnega mostička: | 14 mm |
| Teža: | 45 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Prada |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | 0PR 07US U435O0 64 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Prada Catwalk 0PR 07US U435O0 64