Michael Kors Lai MK1024 11757J 58
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Sončna očala Michael Kors predstavljajo združitev modernega luksuza, stilskega dizajna in kakovostne izdelave. Michael Kors je priznan modni oblikovalec, ki uživa veliko priljubljenost med številnimi znanimi osebnostmi. Kolekcija sončnih očal je kombinacija naravne lepote in ležerne elegance in je tako popoln modni dodatek za vsakogar, ki ima rad izjemno združitev edinstvenega stila, barv in kakovostnih materialov.
Michael Kors Lai MK1024 11757J 58 so ženska sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Rožnata barva okvirjev se odlično ujema s hladnim tonom kože ter s svetlo rjavimi ali svetlo blond lasmi.
- Okvirji sončnih očal v obliki pilotk so idealna izbira, če imate kvadraten, ovalen ali trikoten obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz kovine, ki dobro drži obliko in zagotavlja visoko stabilnost.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Stekla očal
- Zlata stekla očal povečujejo kontrast in izboljšujejo vid tudi v slabših svetlobnih pogojih.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 2 (prepustnost svetlobe 18–43 %) – srednje temen filter, primeren za srednje močno sončno sevanje in za vsakodnevno nošenje.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
138 mm Širina
135 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Srednje temna očala, primerna za običajne poletne dni — kategorija filtra 2 |
| Barva leč: | Zlata |
| Višina očesnega dela: | 52 mm |
| Širina očesnega dela: | 58 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Pilotna |
| Barva okvirja: | Roza |
| Material okvirja: | Kovina |
| Velikost: | M |
| Širina: | 138 mm |
| Dolžina ročaja: | 135 mm |
| Širina nosnega mostička: | 13 mm |
| Teža: | 50 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Michael Kors |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | MK1024 11757J 58 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Michael Kors Lai MK1024 11757J 58