Mexx 6441 100 51
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Sončna očala Mexx so nenavadna očala za vsako priložnost, navdihnjena z energijo in dinamiko mesta. Blagovna znamka Mexx je optimistična in nekonformistična. Njena filozofija je svoboden duh, individualnost, pozitiven odnos do življenja in umetnost zabave.
Mexx 6441 100 51 so ženska sončna očala.
Okvir očal
- Rjava barva okvirjev se odlično ujema s toplim tonom kože ter s svetlo rjavimi, črnimi ali temno blond lasmi.
- Okrogli okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate kvadraten ali ovalen obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz kombinacije kovine in plastike, kar zagotavlja visoko vzdržljivost in stabilnost.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Stekla očal
- Oranžna stekla očal blokirajo modro svetlobo, ki je še posebej pozimi zelo intenzivna. Povečajo kontrast, poudarijo podrobnosti in izboljšajo vid v mraku.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Zrcalna obdelava leč očal se odlikuje po visoko odsevni površini, ki zmanjšuje količino svetlobe, ki prehaja v oko. Zaradi te lastnosti so zrcalna očala izredno primerna za nošenje v zelo svetlem ali bleščečem okolju, kot na primer ob sončnih poletnih dneh ali med smučanjem. Zrcalna površinska obdelava nudi ob sončnih dneh večje udobje pri gledanju, vendar lahko rahlo popači barvni vtis.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 3 (prepustnost svetlobe 8–18 %) – temen filter, primeren za intenzivno sončno sevanje na plaži ali v mestu.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
135 mm Širina
135 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Da |
| Gradualne: | Ne |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Temna očala, primerna za intenzivno sončno svetlobo — kategorija filtra 3 |
| Barva leč: | Oranžna |
| Višina očesnega dela: | 42 mm |
| Širina očesnega dela: | 51 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Okrogla |
| Barva okvirja: | Rjava |
| Material okvirja: | Kovina/Plastika |
| Velikost: | M |
| Širina: | 135 mm |
| Dolžina ročaja: | 135 mm |
| Širina nosnega mostička: | 21 mm |
| Teža: | 100 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Mexx |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | 6441 100 51 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Mexx 6441 100 51