Hugo Boss 1160/S UFM HA 57
Trenutno tega izdelka ne prodajamo.
Morda vam bo všeč tudi
Opis izdelka
Sončna očala Hugo Boss predstavljajo združitev edinstvenosti, osebnosti in splošne elegance. Legendarna znamka Hugo Boss je danes v svetu mode že fenomen in se odlikuje po visoki kakovosti uporabljenih materialov, natančnosti in nezamenljivem dizajnu. Kolekcija očal Hugo Boss v izvirnih barvnih kombinacijah in brezčasni izvedbi je primerna za vse priložnosti.
Hugo Boss 1160/S UFM HA 57 so ženska sončna očala.
Uporabite funkcijo virtualnega preizkusa in si oglejte, kako izgledate s sončnimi očali.
Okvir očal
- Zlata barva okvirjev se odlično ujema s toplim tonom kože ter s temno rjavimi lasmi.
- Kvadratni okvirji sončnih očal so idealna izbira, če imate okrogel, ovalen ali trikoten obraz.
- Okvir sončnih očal je izdelan iz kovine, ki dobro drži obliko in zagotavlja visoko stabilnost.
- Nastavljive nosne blazinice omogočajo natančno prilagoditev položaja in namestitve očal. Nosne opore se prilagodijo obliki nosu in tako zagotavljajo večje udobje pri nošenju. Nastavitev nosnih blazinic naj vedno opravi izkušen očesni optik, da se prepreči poškodba ali zlom zaradi nestrokovnega ravnanja.
Stekla očal
- Rjava stekla očal rahlo blokirajo modro svetlobo, filtrirajo bleščanje in zagotavljajo jasnejši vid. Imajo vsestransko uporabo in so priporočljiva za ljudi, ki trpijo za kratkovidnostjo.
- Očala imajo gradalne leče, katerih obarvanost se navzdol gladko spreminja iz temne v svetlejšo. Najtemnejši odtenek v zgornjem delu omogoča filtriranje močne sončne svetlobe, svetlejši odtenek v spodnjem delu pa zagotavlja zadostno vidljivost. Ta obdelava leč zagotavlja boljšo orientacijo v prostoru in je idealna na primer za voznike, saj jim omogoča jasnejši vid v spodnjem delu vidnega polja in hkrati zmanjšuje bleščanje od zgoraj.
- Leče teh sončnih očal so izdelane iz plastike, katere nesporni prednosti sta nizka teža in odpornost proti razpokam.
- Očala z UV 400 zagotavljajo 100 % zaščito pred škodljivim sončnim sevanjem. Leče očal vsebujejo sončni filter kategorije 2 (prepustnost svetlobe 18–43 %) – srednje temen filter, primeren za srednje močno sončno sevanje in za vsakodnevno nošenje.
Dodatki
- Očala dobavljamo z originalnim etuijem. Barva in izvedba etuija se lahko razlikujeta.
- Krpa, ki je priložena v paketu, je idealna za čiščenje in nego očal. Nekateri modeli lahko namesto krpe vsebujejo tekstilno vrečko.
Oglejte si celotno ponudbo sončnih očal, kjer boste našli še več stilov priljubljenih znamk.
Specifikacije izdelka
138 mm Širina
145 mm Dolžina ročaja
| Očalne leče | |
|---|---|
| Polarizirane: | Ne |
| Zrcalne: | Ne |
| Gradualne: | Da |
| Fotokromatske: | Ne |
| Prepustnost leč & kategorija filtrov: | Srednje temna očala, primerna za običajne poletne dni — kategorija filtra 2 |
| Barva leč: | Rjava |
| Višina očesnega dela: | 51 mm |
| Širina očesnega dela: | 57 mm |
| Material leč: | Plastika |
| UV filter 400: | Da |
| Okvirji | |
| Oblika okvirja: | Kvadratna |
| Barva okvirja: | Zlata |
| Material okvirja: | Kovina |
| Velikost: | M |
| Širina: | 138 mm |
| Dolžina ročaja: | 145 mm |
| Širina nosnega mostička: | 17 mm |
| Teža: | 150 g |
| Nastavljivi nosniki: | Da |
| Dodatki | |
| Posodica: | Da |
| Čistilna krpica: | Da |
| Ostalo | |
| Spol: | Ženska |
| Kategorija: | Sončna očala |
| Znamka: | Hugo Boss |
| Uporaba: | Moda |
| Koda: | 1160/S UFM HA 57 |
Smo na Instagramu!
Dodatni nasvet:
Ugotovite obliko svojega obraza in izberite zanj primerna sončna očala
Komentarji k Hugo Boss 1160/S UFM HA 57